Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rada ohledně produktů
#1
Dobrý den,
   Rád bych si zde nechal poradit ohledně nákupu produktů pro mne a mou manželku. Už jsem Vaše produkty užíval, nicméně rád bych si byl opravdu jistý ve volbě těch opravdu správných.

   Má žena je 160cm vysoká, váží 46kg a dlouhodobě má problém s přibíráním na váze. Neposiluje, ale pravidelně cvičí jógu.

   Já jsem 191cm vysoký a vážím 85kg. Posiluji 4x týdně a rád bych nabral více svalové hmoty. Popravdě mám vzhledem kek svému vysokému pracovnímu vytížení problém se správným a pravidelným příjmem potravy.

    Bylo by prosím možné nám doporučit, jaké produkty používat?

    Předem děkuji za jakoukoliv radu či odpověď,
Zdravím,
H.
Odpovědět
#2
Dobrý den,
trošku mi tu chybí rozpočet, který chcete investovat, neboť produktů na přibrání je k výběru skutečně hodně. Zároveň je třeba na rovinu říct, že pokud nenajdete nějaký systém, jak pravidelně jíst (a ten lze najít při jakékoliv práci) bude to velmi těžké, nějak smysluplně přibrat, především pak svalovou hmotu.
Takže pokud zmíním to nejzákladnější, budete určitě oba dva potřebovat tzv. Gainer. Například G21. Ten užívejte několikrát denně, minimálně 3x. Ne však místo jídla, ale k němu. Je to jednoduchý způsob přijímání většího množství kalorií. Čím více kalorií, tím větší šance, že přiberete.
Odpovědět
#3
Dobrý den, děkuji za rychlou odpověď. Řekl bych, že rozpočtem nejsme příliš omezení. Spíš by mne teď zajímalo, jaké produkty, kdy a jak často používat.
Ještě jednou děkuji a zdravím,
Lauermann
Odpovědět
#4
Dobře, tak se na to mrkneme. Pořád platí, že pokud si na to jídlo čas nenajdete, je to průšvih, takže minimálně svačiny vám pořeší Break https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/protein-break, jehož příprava zabere asi minutu.
Takže vstanete, uděláte si solidní snídani, snídani zapijete 1-2 odměrkami https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...re-gain-21 to samé uděláte i po obědě.
Mezitím máte svačinu, buď připravenou z domova, nebo zmíněný Break. Po obědě to samé. Cca 1,5 hod před tréninkem si dejte 2 odměrky G21, těsně před tréninkem (20-30 min) si dejte 4 kapsle https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...kg-1000-mg
Po tréninku dejte 1-2 odměrky Hero. Je to naprosta špičková potréninková směs, která dodá vše potřebné. https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/hero
Po večeři si před spaním dejte 1-2 odměrky tzv. nočního proteinu Micelar, který zajistí, že budete mít po celou dobu spánku nepřetržitý přísun bílkovin. https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/micelar-casein
No a samozřejmě platí, že musíte mít solidní trénink, aby tělo dostalo stimul, proč vůbec přibrat. Což je právě potíž u vaší paní, kde jóga nijak nestresuje (míněno pozitivně) organismus k tomu, aby sílil. A tím pádem nabíral. Takže tam bych skutečně doporučil jen častou konzumaci toho Gaineru, ale s vědomím toho, že přebytečné kalorie získané z Gaineru se uloží ve formě tuku. Doufejme, že na těch správných místech. :-)
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)