Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BCCA + CFM PROTEIN + CREATIN
Dobry den, mam dotaz.
Zakoupil jsem si BCCA, CFM PROTEIN a KREATIN, a chtel bych od vas dostat radu, kdy mam brat tyto produkty v jakem mnozstvi, jestli je muzu michat a kolik si toho mam dat v netreninkovych dnech.

Moje stravovani je vice mene v pohode. Moje vaha 86kg, cvicim uz delsi roku, tedy rok

Muj plan : Treninkovy den : Rano- protein
                                        k obedu - protein
                                        pred treninkem (30 min) - protein 
                                        tesne pred treninkem - bcca , kreatin (smichat)
                                        pri treninku - nevim
                                        ihned po - kreatin, bcca
                                        vecer - protein
 Nejsem v tom zadnej znalec, prosil bych popripade radu, a taky jestli se to muze michat. Dekuji moc
Odpovědět
Jeste mam dotaz k tem davkam. Kolik si mam dat rano vecer pred treninkem proteinu, kreatinu a bcca prosim vas?
Odpovědět
Dobrý den,

množství proteinu se odvíjí od množství bílkovin přijatých v jídle. Pokud jich bude dostatek, (píšete, že máte stravování v pohodě), tak některé dávky můžete klidně i vynechat. Rozhodně bych ale nedal CFM pouhých 30 minut před tréninkem. To je strašně málo. CFM se dává tak 1 -1,5 hod před tréninkem a pokud před ním dáváte i BCAA, klidně bych ho nedával vůbec, pokud máte dost bílkoviny ve stravě.
Ty BCAA se s kreatinem samozřejmě míchat můžou, takže předpokládám, že máte instatní BCAA. Pokud ano, ty lze užívat i během tréninku. Množství bych doporučil v každé dávce těch 10 gramů, což jsou 2 odměrky.
Kreatin berte víceméně dle návodu na obale.
Odpovědět
Z vyse uvedeneho textu jsem si teda udelal nejaky ten plan na den
Rano - CFM Protein (2 odmerky)
Pred treninkem (1hod) - CFM Protein (3odmerky)
Tesne pred treninkem (30min) - bcca (2 odmerky) + creatin (2 cajove lzicky)
Pri treninku - bcca (2odmerky) + kreatin (2 cajove lzicky)
Po treninku - kreatin (2 cajove lzicky) + bcca (2odmerky
Vecer - CFM Protein (3 odmerky)

Omlouvam se predem jestli jsem to udelal slozite a nesrozumitelne, kdyztak prosim o upravu, dekuji
Odpovědět
Dobrý den,

zeptám se vás na rovinu. Máte alespoň mlhavou představu, kolik sníte bílkovin v jídle?
Odpovědět
No, Popravde moc ne, snazim se jist vzdy maso, mlecne produkty, abych mel co nejvic bilkovin, ale nevim kolik jich snim za den. Vubec nejsem znalec v tomhle Sad
Odpovědět
No to je právě chyba. Vy áte defacto pokrytou spotřebu bílkoviny už v tom rozpise a to tam není bílkovina z jídla.
Takže to mějte, jak to máte, ale místo 3 odměrek před tréninkem dejte jednu, to bohatě stačí a večer stačí dvě odměrky. Myslím, že i tak budete v mírném nadbytku, ale už ne zdaleka tolik.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)