Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doplnění energie děti
#1
Dobrý den,
Rád bych se zeptal zda ve vašem sortimentu naleznu vhodný produkt.
Mám syna 11let, který dělá závodně judo. V rámci soutěží má velký výdej energie a vzhledem k tomu, že v průběhu nevíte hodiny ani minuty, kdy půjde zápasit, je velmi těžké doplňovat energii standardní stravou.
Naleznu nějaký produkt, který by mu doplnil v průběhu dne energii a je vhodný i pro děti?
Předem děkuji za radu.

Tomáš
Odpovědět
#2
Dobrý den,

pokud by Express Gel neobsahoval kofein, ukázal bych na něj, ale to by pro 11ti letého kluka asi nebylo to nejvhodnější. https://www.extrifit.cz/cs/eshop/kategorie/stimulanty
Proto mě napadá naše Rice & Oat Mash. Jde o rýžovou kaši, kterou dokážete připravit kdykoliv a kdekoliv během minuty. Stačí vám miska, voda a lžíce. Tato taše má dost energie, ale zároveň je velmi lehká a nijak nezatěžuje žaludek, což je u běžného jídla občas problém. Takže bych doporučil asi to. https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...d-oat-mash
Odpovědět
#3
Dobrý den,

děkuji za radu, Ještě mě napadl IONTEX, ale tam také píšete, že není vhodný pro děti. Mohu se zeptat proč?
Moc díky

Tomáš
Odpovědět
#4
Dobrý den,

to je legislativní norma a píše se to u každého produktu evidovaného jako doplněk výživy. Proč, to je otázka na legislativce, protože důvod neznám. Iontex je ale na doplnění minerálů, aby nedošlo ke křečím atd.. Určitě to je vhodný doplněk právě pro tyto letní teploty, ale energii jako takovou nedodá.
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)