Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zacatecnik
Zdravim je mi 27 let a zacinam se cvicenim merim 190 cm a vazim 104 kg..objednal jsem si bcaa instant a protein co byl ted v akci ten 1+1...tak bych chtel poradit jak uzivat presne jelikoz podle mee vahy musim do sebe dostat pomerne hodne g bilkovin a jestli by jste my nemohl poradit co se tyce stravy s nejakym jidelnickem na miru,chtel bych budovat hmotu nebo nejprve zhubnout? :-)..dekuji za odpoved
Odpovědět
Dobrý den,

a co takhle obojí najednou. Budovat svaly a pálit u toho tuk? To samozřejmě jde, jenom to chce upravit jídelníček tak, abyste měl zhruba 2 gramy bílkovin na 1 kg váhy, 4 gramy sacharidů na kg váhy a co nejméně tuků. Ty je třeba srazit na minimum, ale ostatní živiny vám postačí k tomu, abyste měl jak energii, tak stavební látky pro růst svalů a nebylo tam moc kalorií navíc, které by se ukládaly ve formě tuků. Myslím, že by vám mohl pomoci tento článek, ze kterého vydedukujete i dávkování. https://www.extrifit.cz/cs/blog/clanok/j...e-nejlepsi- Pokud by to nestačilo, do konce týdne zveřejním článek, jak si sestavit jídelníček.
Odpovědět
Zdravim ten clanek jak jste me poslal v odkazu me pise,ze to neexistuje naka chyba...no jak jsem psal vazim 104 kg a merim 190 cm jsem takovej zavalitej . trosku silne nohy trochu bricho ale nee nic hroznyho .tak neco schodit trochu a samozrejme nabrat na rukou chci apod...kazdopadne bych chtel jet objem mam High whey 80 protein a BCAA..nic vic zatim nemam ale to by melo asi stacit ne? Popripade naky kreatin nebo gainer? Kazdopadne chci se sebou neco delat a byt velky jako kazdy  i kdyz uz jsem ale mit pevne svaly ..jedna se mi hlavne o jidelnicek jaky mam nasadit,suplementy jak brat vzhledem k me vaaze a cviky jaky mam delat v posilovne(vahy,serie a opakovani)...dekuji moc za vas cas....
Odpovědět
No jo, nejde to. Zjistíme proč. Každopádně je to ten prostřední článek na hlavní stránce webu.
To, co chcete poradit, je záležitost na několik stránek a mnoho hodin času. Proto vám doporučuji najmout si trenéra, který vám ukáže, co cvičit, jaké váhy použít, jak ten cvik provádět, jak si přidávat závaží atd.. To tady v poradně nevyřešíme. Zároveň ale můžete propátrat sekci tréninkové techniky, kde několik vhodných postupů určitě najdete. zrovna tenhle by vám mohl pomoc: https://www.extrifit.cz/cs/blog/clanok/z...ci-pribrat
Co se týká dávkování suplementů. Berte 1-2 odměrky HIGH po tréninku, 1 odměrku na noc a 1 odměrku někdy dopoledne. BCAA vždy po tréninku, alespoň 5 gramů a před tréninkem.
Odpovědět
Mohl by jste mi nekoho doporucit? Pres stravu kdo by me sestavil jidelnicek na miiru? Dekuji..jsem z kousek od Jaromere
Odpovědět
Dobrý den,

zajeďte do Hradce Králové, do Extrifit Gymu. Je tam dost dobrých trenérů, kteří vám poradí.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)