Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CFM x High Whey
#1
Dobrý den, zajímá mě jaký je rozdíl mezi CFM 80 https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...nt-whey-80 a High Whey 80 https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...80-2-27-kg - pořád užívám CFM 80 a vaše akční nabídka mne zaujala, akorát nejsem odborník na suplementy a rád bych věděl, v čem se tyto dva suplementy odlišují? Jediný, co dobře chápu, že u obou jde o proteinové doplnky? Díky moc.
Odpovědět
#2
Dobrý den, jde o dva velmi podobné produkty, které se liší v detailech. CFM je slazen Stévií, High sukralozou. CFM je jednosložkový, High je dvousložkový protein. (používá dva různé zdroje bílkoviny) Ty drobné odlišnosti odhalíte v popisu složení produktu. V žádném případě ale neuděláte chybu v tom, když tentokrát vyměníte CFM za HIGH.
Odpovědět
#3
Děkuji za odpověď. Ještě takový jeden dotaz... Ve složení v High Whey kromě syrovátkovýho koncentrátu je psán CFM proteinový izolát, nemělo by se spíše jednat o koncentrát, když se jedná o protein 80% a nikoliv 90%?
Odpovědět
#4
Dobrý den, číslovka v obchodním názvu High 80 vyjadřuje zastoupení bílkoviny v proteinu. Složení v High 80 je popsáno zcela správně.
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)