Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z tuku svalová hmota
#1
Zdravím, potřeboval bych poradit, co si zde zakoupit na to, abych z tuku udělal svalovou hmotu. Hlavně z pupku udělat pekáč Big Grin
Předem díky za rady.
Odpovědět
#2
Dobrý den,

až tohle budeme mít v nabídce, budeme strašně, ale strašně moc bohatý. Zatím si ale musíte vystačit s produkty, které vám pomohou nejdřív odstranit tuk a potom se pod tím možná objeví i svaly. Nevím, jaký je váš rozpočet, ale výběr produktů pro váš záměr najdete zde: https://www.extrifit.cz/cs/eshop/kategor...bavit-tuku
Odpovědět
#3
(01-05-2018, 18:39)Anonym Napsal(a): Zdravím, potřeboval bych poradit, co si zde zakoupit na to, abych z tuku udělal svalovou hmotu. Hlavně z pupku udělat pekáč Big Grin
Předem díky za rady.

permanentku do fitka
Odpovědět
#4
Dobrý den,

kolega tady přede mnou má samozřejmě pravdu. :-) Takový zázrak co poptáváte neudělá žádný produkt, ale při úpravě jídelníčku a pohybové aktivitě vám s tím hodně pomůže Thermogel https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/thermogel , synefrin https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...-mg-burner, místo svačin můžete zařadit třeba toto: https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/protein-break a třeba i kvalitní vysokoprocentní protein. https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...stant-whey
Odpovědět
#5
Zdravím Extrifit,
pořádně nevím, čím začít, protože otázek je více. Už od dětství jsem špek. Byl jsem několikrát na pozorování a doktoři došli k závěru, že prostě nikdy nezhubnu. Párkrát se mi podařilo shodit, ale pak stačilo pár starostí a kila šla opět nahoru. Kromě tuku mám na sobě i dost svalové hmoty. A to všude, lítka, stehna, záda, ramena, ruce. Mám hodně vysoký cholesterol, prý z velké části geneticky. Někde jsem se dočetl, že cholesterol je steroid. Nikde jsem se už ale nedozvěděl, jestli je nebo není anabolický. K hubnutí jsem dříve používal jen kardio - rychlá chůze, jízda na kole, tanec. Chci jít do toho znovu a přemýšlím, jestli bych neměl přidat i silové tréninky, že při tom hubnutí, za podpory cholesterolu, bych mohl budovat kvalitní svalstvo. Co vy na to?

Dále by mě zajímalo, jestli je v dietě, či v objemu, dobrá konzumace hutného hovězího vývaru z masa a kostí, se zeleninou. Jestli má pro tělo třeba takový význam, jako pořádný kus roštěné.

Předem moc děkuji za odpovědi.

S pozdravem

Kadlik
Odpovědět
#6
Dobrý den,

doktoři se samozřejmě krutě mýlí, pokud tedy netrpíte nějakou metabolickou poruchou, o které se ale nezmiňujete. Vynechme ten cholesterol, který máte vysoký spíš z nadváhy a nevhodné skladby potravin, než geneticky, jakkoliv předpokládám, že rodiče jsou zřejmě také silnější.
Všechny ty aktivity jsou super, ale správně předpokládáte, že svaly po nich mít nebudete. Je tedy dobře, že se zajímáte o cvičení. Správné silové cvičení bude stimulovat vaše svalstvo, bude formovat vaši postavu, ale pro úbytek tuku jsou vhodnější ty ostatní aktivity.
Ale ať budete děat cokoliv, bez zásadní úpravy jídelníčku se prostě s tukem dolů nehnete a ty svaly zkrátka vidět nebudou.
Jídlo je v tomo řípadě alha a omega všeho. Bohužel.
Co se týká toho vývaru, ten vám musím schválit, to je rozhodně dobrá potravina. Jestli je kvalitní náhradou za kus roštěné nevím, protože neznám množství ingrediencí, jejich váhu a výsledné hodnoty, ale určitě jím nic nezkazíte.
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)