Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arginin peptides - davkovani
Zdravim

chtel bych se zeptat na konkretnejsi davkovani arginine peptides, na baleni je psane pouze 2-4 tablety denne pred trenikem, jak je to v den volna? Rano nebo pred spanim?

A na co potrebujete mit v den volna a jeste pred spanim napumpovane svaly krvi?
Odpovědět
Dobrý den,

ARGININE Pep. skutečně můžete brát jen v dávce 2 tablet, neboť jde o nejvstřebatelnější arginin na trhu. Tato forma argininu je nejvíce účinná a vykazuje se okamžitým nástupem účinku. Rozmezí tak zálež spíše na vašem rozpočtu.
Ta téměř okamžitá vstřebatelnost je ukazatelem i pro dny volna. Arginin chcete brát proto, aby vám více prokrvil svaly a tím pádem dodal více živin. Proto je ho dobré brát po snídaní, nebo před spaním společně s nočním proteinem.
Odpovědět
Rád bych se optal zda 2 tablety arginine peptides je ucinejsi nez 2 tablety argininu akg ? i přes to ze ho bude o 1 gram z celkového množství méně? + když bych to skombinoval s polovicni davkou třeba Agrezzu tak to efekt napumpovani nastreli ještě vice, ze?
Odpovědět
Jde mi o to, který z nich pořídit - Před tréninkem beru půl pytlíku agrezzu (cvičím večer tak nechci plnou dávku kofeinu kvůli spánku) ale chci přiložit pod kotlem ať to víc pumpuje a cvičený sval je přepumpován k prasknutí :-D) tak proto se ptám, který z nich pořídit - jestli AKG a brát 2 tablety nebo ten peptidovej - ale u něj zda fakt dát jen 2 tablety a nebo více, protože při 2 tabletách peptidového jsem na 1000mg a ne 2000mg jak u AKG
Odpovědět
Dobrý večer,

to se asi přesně exaktně vyčíslit nedá, jestli je přesně 2x silnější. Já zkoušel oba a pep. silnější rozhodně je. Jen nedokážu říct, jestli zrovna 2x. A s Agrezzem je to super.
Odpovědět
(02-03-2018, 21:17)Pavel Vacek-Extrifit.cz Napsal(a): Dobrý večer,

to se asi přesně exaktně vyčíslit nedá, jestli je přesně 2x silnější. Já  zkoušel oba a pep. silnější rozhodně je. Jen nedokážu říct, jestli zrovna 2x. A s Agrezzem je to super.

Mě spíš zajímalo jestli je důležitější nebo lepší hledět na gramáž dávky nebo na tu vstřebatelnost (dle toho co jste zkoušel na sobě) .. asi prvně vyzkouším ten AKG a s mými 80kg začnu na 2 tabletách před tréninkem a uvidíme zda něco výrazného pocítim :-)

Vojta ho v novém videu taky bral jak jsem se koukal ale zobnul 5g před tréninkem, ale zase má o 20kg více takže je jasné, že by mu 2g (2 tablety) asi nějakou hitparádu nezajistily a právě kdyby zobal ty peptidové tak asi bude muset překročit tu doporučení denní dávku 2 tablety aby něco pocítil.

Jdu to objednat a ozkoušet :-) i tak díky
Odpovědět
Není zač. Ono jde taky o to, že já i Vojta už jsme pár kilo :-) Argininu spotřebovali v těch NO, takže ta citlivost na něj bude už trochu nižší v našem případě.
Odpovědět
Dobrý den je možné kombinovat arginin 1000mg s pep. argininem?
Odpovědět
Dobrý den,

ano, je to možné, dokonce to doporučujeme takto: Tipy pro suplementaci argininem:

1./ účinek zesílíte, když před tréninkem užijete 2 cps ARGININE 1000 MG + 1 cps PEPTIDES ARGININE

2./ velmi účinné jsou 2 cps ARGININE AKG 1000 MG + 1-2 cps PEPTIDES ARGININE

3./ mimořádně efektivní je užít PEPTIDES ARGININE 3 cps před tréninkem + 1 cps po tréninku
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)