Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaký protein a jiné doplňky
#1
Zdravím,
je mi 24 let a cvičím teprve 2 měsíce. Vážím 69 kg a měřím 171 cm. Chtěl bych poprosit o radu, jestli můžu začít brát některý doplněk stravy (protein nebo gainer) a jaké mám zvolit dávkování? Můžu poprosit, když tak o konkrétní doplňky. Moc se v tom nevyznám, tak nevím, který koupit.

Děkuji moc za rady Smile
Odpovědět
#2
Dobrý den,

doplňky výživy, jak správně název napovídá, doplňují nějaké složky potravy, které buď z časových, nebo praktických důvodů nepřijímáte ve stravě. Tudíž jejich užívání není nijak závislé na výkonnosti sportovce. Nemyslím si, že byste nutně potřeboval klasický gainer, neboť tak nízkou váhu vzhledem k výšce nepáte. Zaměřil bych se tedy na suplementaci pro vyživování svalů. Nevím, jaký je váš rozpočet, tak vezmu jen to základní. Po tréninku doporučuji Hero. Je to ultimátní směs, kde je "všechno" víc info najdete v popisu produktu. 1 odměrku po tréninku https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/hero Pro výživu svalů potřebujete protein. Předpokládám, že bílkoviny přijímáte ve dne ve stravě a proto doporučím protein pro konzumaci na noc. 2 odměrky před spaním. https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...ltiprotein
No a hodně práce za minimum peněz odvede creatin https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...onohydrate Držte se dávkování v popisu produktu.
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)