Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
thermogel, cynefrin, hellnox
#1
Pěkný den, prosím o info, jaké je vhodné užívání a kombinace uvedených produktů (thermogel, cynefrin, hellnox). at už se jedná o případ budování svalové hmoty (gym), pálení tuku (běh) nebo kalistheniky. děkuji.
Odpovědět
#2
Dobrý den, všechno to jsou v podstatě předtréninkovky. Zároveň je Thermogel podobným, ale lepším produktem než Synefrin a proto společné užívání nemá moc význam. Užívání je tedy v tomto případě jednoduché. 1-2 odměrky HellNoxu 30 minut před tréninkem zajistí více prokrvení a dodání stavebních látek pro růst a Thermogel podaný společně s ním vám na principu thermogeneze pomůže spálit tuk.
Odpovědět
#3
(19-02-2018, 15:55)Pavel Vacek-Extrifit.cz Napsal(a): Dobrý den, všechno to jsou v podstatě předtréninkovky. Zároveň je Thermogel podobným, ale lepším produktem než Synefrin a proto společné užívání nemá moc význam. Užívání je tedy v tomto případě jednoduché. 1-2 odměrky HellNoxu 30 minut před tréninkem zajistí více prokrvení a dodání stavebních látek pro růst a Thermogel podaný společně s ním vám na principu thermogeneze pomůže spálit tuk.

Dobrý den,
děkuji moc za info.
Co se týče správné suplementace svalů po treninku. Zatím řešim proteinem hero. Je toto vhodné, dostačující řešení, nebo je i něco vhodnějšího pro případ zvýšení svalového objemu.
Děkuji.
Odpovědět
#4
Dobrý den,

HERO je absolutní super produkt, na který nedám dopustit. Dá se použít v podstatě na všechno a není lepšího potréninkového suplementu. Je tam vše, co tělo potřebuje, navíc v postupně uvolňujících variantách atd.. Takže já vřele doporučuji.
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)