Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vypocet prijmu B,S a T
Dobry den, chtel bych se zeptat? Kdyz si chci vypocitat prijem bilkovin, sacharidu a tuku pro hubnuti tak se to pocita s vahy bez tuku, jestli jsme to pochopil dobre?
Dekuji moc za radu Tomas
Odpovědět
Dobrý den,

ne, počítá se to na vaši aktuální váhu. A je třeba to upravovat směrem dolů, podle toho, jak budete shazovat.
Odpovědět
(12-12-2017, 06:20)Pavel Vacek-Extrifit.cz Napsal(a): Dobrý den,

ne, počítá se to na vaši aktuální váhu. A je třeba to upravovat směrem dolů, podle toho, jak budete shazovat.

Já jsem četl článek, že se třeba sacharidy počítají z váhy bez tuku... Třeba když člověk váží 100kg z toho má 20%tuku.. Tak jeho váha je 80kg... Tak by měl sníst zhruba 160g sacharidů..
Odpovědět
(12-12-2017, 07:58)BrabecTomas@post.cz Napsal(a):

Já jsem četl článek, že se třeba sacharidy počítají z váhy bez tuku... Třeba když člověk váží 100kg z toho má 20%tuku.. Tak jeho váha je 80kg... Tak by měl sníst zhruba 160g sacharidů..

To slyším poprvé. Logicky má tělo vyšší výdej energie s vyšší váhou, takže počítat deficit z menší váhy nemá smysl. Dle mého názoru byste pak hubl víc,  než je dobré.
Odpovědět
(12-12-2017, 08:26)Tom Napsal(a):
(12-12-2017, 07:58)BrabecTomas@post.cz Napsal(a):

To slyším poprvé. Logicky má tělo vyšší výdej energie s vyšší váhou, takže počítat deficit z menší váhy nemá smysl. Dle mého názoru byste pak hubl víc,  než je dobré.

Já si taky myslím... Prosím vás když mám 88kg a chtěl bych jít zatím na 85 kg.. Mohl byste mi poradit kolik mám si nastavit B, S a T.. Děkuji moc
Odpovědět
Osobně bych to dal takto: B: 180 g, S- 300 g, T- Minimum. Tzn., vyloučil bych všechny potraviny s vyšším podílem tuků než 7%.
Odpovědět
(12-12-2017, 20:39)Pavel Vacek-Extrifit.cz Napsal(a): Osobně bych to dal takto: B: 180 g, S- 300 g, T- Minimum. Tzn., vyloučil bych všechny potraviny s vyšším podílem tuků než 7%.

Dekuji moc a neni tech sacharidu moc na hubnuti? Kdyz se vetsinou pocita 2g na 1kg? Neporadil bys te mi jeste neco na zpevnneni bricha? Zhubl jsem pres tricet 30kg a ted bych ho chtel jeste zpevnit bricho. Dekuji moc
Odpovědět
Sacharidy bych cykloval. 300,300,300,100. Pokud snížíte tuky na minimum, nebude to moc. Co se týká zpevnění břicha, tak tu máme na tohle spoustu článků, ale je to jen o cvičení, ideálně se zátěží. Sedy-lehy, různé zvedání nohou atd..
Odpovědět
(13-12-2017, 07:32)Pavel Vacek-Extrifit.cz Napsal(a): Sacharidy bych cykloval. 300,300,300,100. Pokud snížíte tuky na minimum, nebude to moc. Co se týká zpevnění břicha, tak tu máme na tohle spoustu článků, ale je to jen o cvičení, ideálně se zátěží. Sedy-lehy, různé zvedání nohou atd..

Takže mám jet takové sacharidové vlny ??, ty jsem jel tedkom asi dva měsíce ? a pomohly. Cvičení na břicho jedu ale musím asi ještě přidat, přiznám se že sem tam to ošidim?. Děkuji moc ?
Odpovědět
Tak pokud pomohly, není důvod to měnit. Břicho chce cvičit 2-3 týdně. A poctivě :-)
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)