Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kombinace suplementů
#1
Dobrý den.
S dovolením bych se chtěla poradit. Manžel chodí  přes půl roku  3x týdně do posilovny (více skrze práci nestíhá), cvičí s trenérem a cílem je redukce váhy a nabrání svalové hmoty, což se pomalu daří, protože se začíná rýsovat (má asi 185 cm a přes 80kg). V kuchyni mi zabral šuplík na Váš velký CFM 80 a v tašce do posilovny má rozpustný glutamin a BCAA, tablety lecitinu (asi bere jen občas neb je tam má dlouho) a v posilce si kupuje iontové nápoje. Na Vánoce bych mu ráda koupila nějaký suplement a chci vědět, jestli koupit zvláště právě tyto Vaše CFM a k tomu glutamin a BCAA, tak jak to má teď nebo raději zvolit nějaký kombinovaný přípravek či něco vyměnit (rozpočet je kapinku omezený). Nevyznám se v tom a ptát se ho nechci, ať se neprozradím. Děkuji.
A ještě poddotaz - máte i sportovní doplňky a oblečení, ale rukavice náhodou nemáte??  POtřebuje nové a když už budu objednávat :-)
Děkuji a přeji pohodové dny.
Odpovědět
#2
Dobrý den,

no.. je to kupodivu docela těžká otázka, protože ten výběr, vzhledem k jeho cíli je v podstatě správný. Takže se tu nabízí varianta zachovat to samé, nebo těměř to samé vylepšit. Tím myslím, nabídnout ještě vhodnější protein o řadu výš. Konkrétně místo CFM Hydro Iso90, který je do redukce tuku ještě vhodnější. https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...te-90-2-kg
Glutamin už vyladit nelze, ale můžete mu místo BCAA a Glutaminu nabídnout praktickou variantu BCAA + Glutamin dohromady v gelu. https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/bcaa-gt Aspoň by se stím nemusel míchat a navíc budete mít místo dvou piksliček jednu velkou tašku. A to se pod stromkem počítá. :-) Chlapi rádi velký dárky.
Rukavice jsou v plánu, ale nevíme, jestli to stihnem do Vánoc.
Odpovědět
#3
Díky moc :-)
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)