Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trochu přestřelení
Dobrý den. Je mi 19, cvičím něco okolo tří let, vážím 77-78 kg a měřím 189 cm. poslední dobou (několik měsíců) jsem držel docela přísný režim; absolutně nic nezdravého, odtučněné výrobky, bílé maso, rýže, zelenina, časté tréninky. Také podle toho, troufám si říci, vypadám. Nízká hodnota podkožního tuku, o což jsem se také snažil. Lidé mi navíc říkají, že mám dost rychlý metabolismus, ale to nedokáži posoudit.

Poslední tři dny jsem ale trochu ujel. Nevydržel jsem a nejdřív jsem se první ráno tak přejedl, všechno možné, jen ne zdravé (cukr, cukr, tuk a zase cukr). Okej, říkám si, cheat day asi bude pro jednou potřeba. Zbytek dne jsem moc nejedl. Den druhý; to samé, jen možná ještě horší. Den třetí; to jsem to vydržel do odpolední svačiny, potom znovu repete. A s tím přišly samozřejmě výčitky a kompenzace tréninkem navíc atd.
Bojím se, že se mi ta práce nevyplatí, že se to ztratí. A taky že to bude v den č. 4 to samé Big Grin Měl byste pro mě radu?

Mockrát děkuju.
Odpovědět
Ahoj,

to je normální posoutěžní klasika :-D Všichni závodníci do jednoho před soutěží tvrdí, že si budou držet formu i po závodech, ale po prvním hamburgru a zmizení cíle je s tímhle předsevzetím ámen. Tělo si po nějaké delší zdravé dietě vyžádá i něco nezdravého, to je normální a nemusíš mít výčitky. I proto se zařazují ty volnější dny. Pak je ale třeba se zase kousnout a vrátit se k režimu. Jinak, než přes vůli to nepůjde. Takže radu vlastně nemám, protože tohle určitě víš dobře sám.
Odpovědět
Děkuju mockrát Smile
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)