Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hellgel pred zavody
Zdravim, mel bych takovou dost specifickou otazecku Big Grin,chtel bych se zeptat zda muze mit prinos konzumace hellgelu ci agrezz par hodin pred nastupem na podium (kulturistika) jestli ta podpora napumpovani muze byt prinosem (lepsi prenos cukru do svalu,lepsi napumpovani,zilnatost apod.) Nebo jestli je to spise na skodu kuli sladidlum ktera by mohla zpusobit retenci vody v podkozi..a jeste jedna otazka...jestli by se pri cukrovani pred zavody nemelo zapominat i na zdrave tuky?v jakem mnozstvi a kdy je nacasovat? Dekuji moc za odpoved :-)
Odpovědět
Dobrý den,

jasně, že to má přínos. My ho rozdáváme všem členům Extrifit Clubu v rozcvičovně. Hell Gel v kombinaci s Express Gelem je skvělá věc. I já to použil teď před závody a na MS si je beru zase. 1 HellGel + 2 express gely cca 0,5 hodiny před nástupem na podium.
Co se týká tzv. cukrování, tak hodně záleží na aktuální formě. Pokud je dobrá, tuky lze použít jakékoliv i ty nezdravé.
Odpovědět
díky moc Pavle moc jsi mi pomohl a gratuluju k umístění v Čelákovicích tvoje forma byla neuvěřitelná...jsi pro mě motivací díky moc
Odpovědět
Díky a není zač. :-)
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: