Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak shodit?
#1
Dobrý den,

prosím o radu. Je mi 24 let, měřím 183 cm a vážím 100 kg. Chtěl bych zhubnout ale nevím si rady s tím jaké produkty a dávkování mám ke cvičení zvolit. Zároveň nechci přijít o svalovou hmotu. Cvičím 2x týdně v posilovně a 2x týdně chodím běhat. Můj měsíční rozpočet který si můžu dovolit je 2000 Kč. Je nějaká kombinace suplementů které by jste mi doporučil? 

S pozdravem
Tomáš
Odpovědět
#2
Dobrý den,

redukce tuku je v první řadě o úpravě stravy, teprve potom o doplňcích. Bez snížení kalorií se nehnete. Ty doplňky už jsou jen pomocníci. Nicméně doporučuji Thermogel, který je velmi efektivní. Dávejte ho před každou sportovní aktivitou https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/thermogel společně s 2 tab. Synefrinu. https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...-mg-burner Ráno na lačno pak dejte odměrku Carnitinu https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...uid-120000 a pro ochranu svalové hmoty pijte BCAA Instant po 2 odměrkách buď ihned po tréninku, nebo přímo při něm. https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/bcaa-instant BCAA jsou teď zrovna v akci, takže se do toho limitu akorát tak vejdete.
Odpovědět
#3
Ještě doplňující otázka: pokud bych si chtěl připlatit jsou v mé situaci lepší Aminofree Peptides nebo BCAA Instant?
Odpovědět
#4
(27-09-2017, 05:39)Tom123 Napsal(a): Ještě doplňující otázka: pokud bych si chtěl připlatit jsou v mé situaci lepší Aminofree Peptides nebo BCAA Instant?Doporučuji spíš Aminofree, protože nabídne celé aminokyselinové spektrum a BCAA jsou navíc v pep. vazbě.
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)