Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propadlý hrudník
Dobrý den,

mám problém s propadlým hrudníkem. Vlastně mám rozvinutý jen malý sval prsní (přebírá většinu práce), takže kvůli tomu mám předsunutá ramena, a když se je snažím dát dozadu, tak se mi zvednou žebra. Každopádně na tom hrudníku jsou vidět nějaké úpony, na ten velkej sval prsní, takže myslíte, jestli je možnost dále rozvinout i velký sval prsní? A co byste mi doporučil na to?
Předem děkuji za odpověď.
Odpovědět
Za mě jednoznačně bench, tlaky s jednoručkama a rozpažování + se zaměřit i na cviky na záda a dát tomu čas ať se to srovná a obalí svalovou hmotou.
Odpovědět
(28-08-2017, 19:21)Jarvan IV. Napsal(a): Dobrý den,

mám problém s propadlým hrudníkem. Vlastně mám rozvinutý jen malý sval prsní (přebírá většinu práce), takže kvůli tomu mám předsunutá ramena, a když se je snažím dát dozadu, tak se mi zvednou žebra. Každopádně na tom hrudníku jsou vidět nějaké úpony, na ten velkej sval prsní, takže myslíte, jestli je možnost dále rozvinout i velký sval prsní? A co byste mi doporučil na to?

Dobrý den, 

taky bych doporučil jednoduchá základní cvičení typu Benchpress, rozpažování. Zaměřit se na techniku provedení, dělat ji správně a postupně přidávat zátěže.
Odpovědět
(28-08-2017, 19:21)Jarvan IV. Napsal(a): Dobrý den,

Petr, 
Ahoj, mám také vpáčený hrudník. Zaměřil bych se hodně na plavání, aby měl hrudník se tendenci roztahovat. Ze cvičení pulover, jednoručky. Snažit se držet tělo rovně. Mě to hodně pomohlo.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)