Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NÁHRADA STRAVY
Big Grin 
Dobrý den,

chci se zeptat na jednu věc. Minulý rok jsem byl přes prázdniny v USA za prací a jelikož jsem makal od rána do večera, jedl jsem jen párkrát denně (snídaně, oběd, večeře). To mělo za následek, že jsem přes prázdniny (červenec-září) zhubl 7 kg (dost kluků to mělo stejně, naopak většina holek zase přibrala Big Grin). Za pár dní se do USA vracím na stejně dlouhou dobu a chtěl bych se vyvarovat úbytku váhy. Jelikož při práci moc času na jídlo není, napadlo mě jako rychlou náhradu stravy pití proteinu v průběhu dne. Chtěl jsem se zeptat na názor, zda by to mohlo pomoci, a jestli ano, tak zda vybrat jinou náhradu než protein (př. gainer???).
Děkuji za jakoukoli odezvu, popřípadě i radu, kdy během dne náhradu stravy a v jakém množství konzumovat.

Stav: necvičím, 71 kg, 182 cm.
Odpovědět
(11-06-2017, 21:19)KubaK Napsal(a): Dobrý den,

chci se zeptat na jednu věc. Minulý rok jsem byl přes prázdniny v USA za prací a jelikož jsem makal od rána do večera, jedl jsem jen párkrát denně (snídaně, oběd, večeře). To mělo za následek, že jsem přes prázdniny (červenec-září) zhubl 7 kg (dost kluků to mělo stejně, naopak většina holek zase přibrala Big Grin). Za pár dní se do USA vracím na stejně dlouhou dobu a chtěl bych se vyvarovat úbytku váhy. Jelikož při práci moc času na jídlo není, napadlo mě jako rychlou náhradu stravy pití proteinu v průběhu dne. Chtěl jsem se zeptat na názor, zda by to mohlo pomoci, a jestli ano, tak zda vybrat jinou náhradu než protein (př. gainer???).
Děkuji za jakoukoli odezvu, popřípadě i radu, kdy během dne náhradu stravy a v jakém množství konzumovat.

Stav: necvičím, 71 kg, 182 cm.

Doporuceni konzumace pripravku charakteru GAINER bude nejvhodnejsi behem dne v sejkru mezi temi tvymi tremi jidly.Vysoky obsah bilkovin by u tebe jako necviciciho mohl zpusobit zazivaci obtize.Uprednostni nitricne vyhodne potraviny ze kterych bude tve telo profitovat tj.jidlo s dostatecnym mnozstvi sacharidu,tuku a bilkovin vcetne zeleninove prilohy..dale muzes behem dne spolu s gainerem uzit nejake ovoce..Jablko,banan ..Se svou vahou neprekracuj vice jak 3 sejky denne kvuli zazivani..PS.mozna jeste nejake kilo priberes..hodne stesti
Odpovědět
Dobrý den Pavle, prosím kdy cca zase budou tyčinky exxe skladem v balení 16ks (jiná příchuť než čokoláda) a zada budou zase v akci? Děkuji Viktor
Odpovědět
Dobrý den,

bohužel, akce byla do vyprodání zásob, což se stalo dnes cca v 15:00 hod. Teď už jsou jen čokoládové, které jsme do akce nezařadili. Ostatní příchutě budou naskladněny v průběhu týdne, příští týden by měly být k dostání. Obávám se ale, že taková akce jako byla nyní se hned tak opakovat nebude.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)