Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hovězí maso
Zdravím,

chci se zeptat jakým způsobem si připravit hovězí maso ? Ptám se z toho důvodu, že z mých pokusů udělat si pěkný steak vzešla maximálně pěkně gumová podrážka alias oběd v podobě žvýkání masa na půlhodiny.....co jsem googlil tak na steak je třeba pořádně vyzrálý kousek hovězího, ale ani v tomhle ohledu jsem se nesetkal s úspěchem jelikož mi bylo ve 3 řeznictvích řečeno, že ho prostě nevedou a že mám zkusit jinde. Samozřejme hledám nejrychlejší cestu na přípravu...kus kuřete a ryby hodím na pánev, případně do trouby na pekáč a za chvíli ho už láduju, ale občas to chce změnu nejen kvůli výživových hodnot hovězího. Předem díky za rady.
Odpovědět
Nech si to maso u toho řezníka pomlít a udělej si na pánvi bez oleje a všeho, otázka 2 minut Smile a rychle ho i zdlabeš
Odpovědět
Dobrý den,

steak se dělá ze svíčkové. Nebo by aspoň měl dělat. A na té se skutečně nedá nic zkazit. Dáte ji na pánev na pár minut a hotovo. Problém je, že je drahá. A to hodně. Cena se pohybuje tak od 350 Kč za kilo výš. (proto ji nevedou v malých řeznictví)
Takže pokud zvolíte jiné maso, udělejte to tak, jak píše tady kolega.
Odpovědět
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je dobre v objemu u endomorfa zařadit řepkový olej a ted myslím takový ten klasický albert quality za 40 kč, chci nabárat hlavně z bílkovin a tuků, a proto se ptám na tenhle typ oleje, jelikož nemám moc peněz Big Grin na něm bych nesmažil, jenom bych ho pil nebo daval do salatu, díky za odpivěd
Odpovědět
Dobrý den,

nejsem žádný nadšenec do čerpání energie z tuků. Obzvlášť u endomorfa. Dávám přednost sacharidům. Ale jinak je řepkový olej vcelku OK, přestože já v pití oleje nespatřuji žádný smysl.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)