Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doporučení suplementace
#1
Dobrý den,

je mi 30 let, měřím 185 cm, vážím 79 kg. Cvičím 4-5x týdně. Zpravidla tak, že 1x týdně kompletně procvičím nohy a 3-4x týdně horní část těla (např. záda+biceps+břicho, prsa+triceps+ břicho, ramena+břicho, záda+biceps atd.). V současnosti používám protein CFM 80, aminokyseliny a před tréninkem hellgel (pouze před stréninkem, cca měsíc užívání). V poslední době začínám poněkud stagnovat. Mohl bych požádat o radu a doporučení, jak poskládat suplementaci, aby došlo k nějaké změně. Doplnění glutaminu, zařadit předtréningovku, creatin či jinou variantu, abych poznal další změnu?  Předem děkuji za návrh a radu.
Odpovědět
#2
Dobrý den,

ta stagnace je způsobena tím, že jste pravděpodobně přibral, nebo navýšil podíl svalové hmoty. Takže pro další progres musíte navýšit příjem růstových látek, zvedané zátěže atd..
Jak sestavit kompletní suplementaci najdete zde: https://www.extrifit.cz/cs/blog/clanok/navod-k-pouziti1
Samozřejmě, je to kompletní, takže docela nákladné, ale dá se z toho vypreparovat to, co vám váš rozpočet dovolí.
Odpovědět
#3
Dobrý den,

děkuji za odpověď. Pokusím se provést změny v tréninku. Jinak s hlediska suplementů minimálně vyzkouším změnu z CFMka na Hydro 90 (před snídaní a dopoledne) a zařadím Hero po tréninku. To je asi spávná cesta, že?

Co se týká hellgelu. Užívám ho cca měsíc pouze před tréninkem a během tréninku piji instatní BCAA, jinak nic dalšího. Myslíte, že po této době a pouze v tréninkové dny může přestat zabírat a měl bych ho na čas vysadit? Případně nahradit něčím jiným bez kreatinu? Nebo třeba dosuplementovávat ještě něco? Jinak díky moc za odpověď a článek. Tohle bude asi vše. Půjdu raději víc zamakat :-)
Odpovědět
#4
Dobrý den,

Hero je bezesporu skvělá volba a velmi univerzální produkt. Co se týká NO produktů typu HellGel, tak u nich dojde k potlačení efektu poměrně často. Já osobně proto střídám mezi sebou HellGel, Agrezz a HellNox i v průběhu týdne. Jinak tato předtreninková suplementace společně s BCAA při tréninku a s Hero po něm je plně dostačující.
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)