Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fullbody vs split
Dobrý den,

možná to bude stupidní dotaz, ale chtěl bych se zeptat jaký máte názor nebo co by jste poradil. Je lepší full body 3x týdně nebo split 4x týdně? Ať googlim jak googlim někde se dočtu že fullbody je lepší, někde zase split. Jde mi hlavně o nárust svalové hmoty ( pořádnej objem ) :d jen nevím tedy jestli ty svaly je lepší zničit 1x týdně pořádně a nebo 3x to fullbody, osobně se mi více zamlouvá ten split, ale jde mi spíš o to abych zbytečně tělo nešidil tím, že třeba prsa projedu jen jednou týdně přitom bych měl 2-3x . Jinak momentálně cvičím po - prsa, ramena, zada, břicho  těžký váhy, zakladni cviky, utery nohy, biceps, triceps těžký váhy a čtvrtek pátek partie stejně rozdělené ale lehký váhy a více opakování - je to v pořádku ? 

Zkráceně tedy - fullbody 3x týdně nebo 4x-5x týdně split pro pořádnej svalovej objem?

děkuji za odpověď
Odpovědět
Dobrý den,

noo.. tak to je dilema, co? :-) Já nevím, co je lepší a neví to 100% nikdo. Oba tábory mají své neprůstřelné argumenty, za kterými si budou stát. Je třeba si to vyzkoušet. Já mám vyzkoušené téměř všechny systémy a opravdový fullbody mi vyhovuje ze všech nejmíň. O dost lepší je Korte trénink 3x týdně, třeba i s přidanými partiemi. Po tom jsem přibral. Ale vzhledem k tomu, že ho nelze jet dlouhodobě, tak po jeho skončení přejdete na split. Takže ten doporučuji na nějakých 6 týdnů vyzkoušet a pak najet na spilt.
Nicméně je tu jedna univerzální rada. Trénink vás musí v první řadě bavit. Pokud vás Fullbody, nebo split bavit nebude, nebudete mu vnitřně věřit, nepřinese vám výsledky ani kdyby ho doporučoval Phill Heath.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)