Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ženy - hubnutí s doplňky
#1
Jaká kombinace doplňků je vhodná pro ženu menšího vzrůstu (měřím 154 cm, vážím 51 kg) a chci zhubnout a vyrýsovat svaly, ale jen trochu, žensky do plavek, ne mít svaly na objem. Chodím 3x týdně do posilovny a potřebuji to podpořit nějakými doplňky. Kolik bych měla přijmout za den bílkovin a jiných složek  a jak a které doplňky vhodně nakombinovat - ráno, před tréninkem, po tréninku a v netréninkové dny.
Odpovědět
#2
(20-09-2018, 08:30)mart1 Napsal(a): Jaká kombinace doplňků je vhodná pro ženu menšího vzrůstu (měřím 154 cm, vážím 51 kg) a chci zhubnout a vyrýsovat svaly, ale jen trochu, žensky do plavek, ne mít svaly na objem. Chodím 3x týdně do posilovny a potřebuji to podpořit nějakými doplňky. Kolik bych měla přijmout za den bílkovin a jiných složek  a jak a které doplňky vhodně nakombinovat - ráno, před tréninkem, po tréninku a v netréninkové dny.


Dobrý den, 

bílkovin byste měla přijmout zhruba 2 gr na kilo váhy, tzn, cca 100 gramů denně. 
Předpokládám, že stravu už máte vhodně upravenou, tak se můžeme soustředit čistě na doplňky. 

Ráno doporučuji 20-30 ml Carni liguid na lačno a to každýn den, bez ohledu na to, zda je tréninkový, či nikoliv. https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...uid-120000
Před tréninkem doporučuji Thermogel , https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/thermogel , pokud vás tlačí finance, místo Thermogelu zvolte aspoň Synefrin: https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...-mg-burner 
Po tréninku dejte klidně Hero, ale nezapomínejte započítat sacharidy do celkového denního příjmu, https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/hero , nebo pokud máte ty sacharidy hodně nízko, tak zvolte Hydro Iso 90 https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...te-90-2-kg , tam nejsou takřka žádné. 
No a to je vše. Samozřejmě si dejte pozor na příjem minerálů, vitaminů, dá se doporučit i HellGel, aby byl váš trénink intenzivnější a tím pádem v konečném důsledku energeticky náročnější, ale nevím, jaký je váš fin. rozpočet.
Odpovědět
#3
Dobrý den,můžu se zeptat cvičím už rok a chtěla bych postupem času na závody v bikini fitness kategorii. Je mi 15.
Co je nezbytné mít za suplementaci? Děkuji nashledanou
Odpovědět
#4
Dobrý den,

nezbytná není žádná. Vše se dá udělat jidlem a dietou, ale některá suplementace vám výrazně ušetří námahu, čas a dokonce i peníze. V první řadě potřebujete kvalitní protein, pak bych v dietě neopomenul amin okyseliny a nějakého pomocníka na spalování tuků jako je třeba Thermogel.
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)