Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E.NOX, HELLNOX, ACTINOX + nové produkty
dobrý den,
ztratil jsem trochu přehled v produktech Extrifitu, teď po uvedení nových produktů na trh.

Aktuálně používám:
v tréninkové dny BCAA Mega, Hellnox+voda (připadně E.NOX+Actinox), V52, CARNITIN LIQUID
v netrénikové dny BCAA Mega, Actinox

každý den: ZMA (vitamány), GELA, TRIBULUS

Hellnox používám před tréninkem stejně jako E.NOX, akorát buď to kombinuju s vodou či ionťákem, a nebo si namíchám actinox na pití při tréninku v případě použítí E.NOX (zkouším co mi sedí lépe, ale ve výsledku asi přejdu na HELLNOX All-in-one).
Jako hlavní spalovač používám Grenade Black OPS+CARNITIN. 
Jako hlavní a jediný protein používám LONG 80, vlastně na všechno, hlavně večer nebo s vločkama před trénikem (cca1,5-2dhodiny), ostatní příjem mám různou stravu jako tvarohy, kuřecí apod. Po tréninku si dávám BCAAMega+protein bar.

Chtěl jsem se zeptat, zda je tato kombinace v pořádku, případně jak bych mohl kombinaci inovovat o nové produkty. Chybí mi něco k nakopnutí a doplnění energie během tréninku. 
Uvažoval jsem o zařezení BCAA instant během, místo ionťáku či actinoxu(nechat jen po). Ale zároveň mě zaujal Energy gel nebo IONTEX. Tak teď nevím, co by bylo nejvhodnější. 
Dále mě zaujal produkt HERO, z hlediska regenerace, a i když defakto jezdím na cukry(moje energie) před, po bych je nerad bral, jelikož GAINER nechci, jde mi hlavně o spalování a zpěvnění hmoty(růst nemusí být, ale to chci pokrýt čistým HMB). Ale i regel a carnigel.

Moje představa je, minimalizovat počet produktů a raději brát All-in-one. čili Hellnox, Actinox, BCAA Mega nebo instant, LONG 80, a vitamíny. Jako energy bych zkusil "energy gel" a na regeneraci po tréninku "regel" a carnitin nahradil CARNIGELEM. 
Nevím kam ale zařadit případně IONTEX a HERO.
Mám koupený i SYNE, ale obecně synephrinu se chci vyhnout(srdce-tlak), Hellnox snáším. 
Mám 29 let, 170 cm, 82 kg, 26% tuk, 51% voda, 39% svaly. Celkem už rok hubnu, cca 10-15kg dole, vesměs tuk.
Cvičení cca 3-4x týdně, posilovna, kruháče, sporty, běh, posilování, box apod.

Můžete mi nějak tedy poradit ? Zda to mám třeba vyčistit a používat jen Hellnox + Hero a nějaké BCAA + vitamíny ?

Díky na reakci, případně se doptejte, rád odpovím.
Odpovědět

[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Příspěvků v tématu
E.NOX, HELLNOX, ACTINOX + nové produkty - od Host - 09-12-2015, 15:11
RE: E.NOX, HELLNOX, ACTINOX + nové produkty - od Host - 14-12-2015, 12:59

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)