Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sacharidové vlny
#6
Abinka píše:Folis píše:Tak oba druhy jsem již vyzkoušel mnohokrát, každá má něco do sebe:
- CKD je vhodnější "do terénu", tzn. můžeš v pohodě jíst pravidelně kdekoliv, žádné chystání, vyváření apod. Takže je praktičejší, než vlny. Po zdravotní stránce těžko říct každý říká to a to, ale pokud si občas dáš řekněme na měsíc CKD a zařadiš k ní i nějaké zdravé tuky ne jíst pořád jen uzeniny apod., tak si myslím, že se to tak nezdravé zase nebude. Pocit u této diety, podle toho co jsem četl, tak je to silně individuální já jsem se např. cítil dobře, výhoda je i to, že nemáš tolik hlad žádné cukry, žádný inzulín = žádný hlad. Také je dobré, že v podstatě nemusíš mít žádno suplementaci. Co se týče rychlosti úbytku tuku, tak v tom CKD nemá konkurenci.
- U vln je zase nevýhoda, že musíš vše počítat. Takže není tak praktická jak CKD. Co se týče úbytku síly a hmoty, zpomalení metabolismu apod., tak každá kaloricky deficitní dieta pokud se jede dlouho a naturálně, ti chtě nechtě svaly a síla ubdudou vhodným tréninkem a vhodmou dietou se to dá jen co nejvíce zmírnit.
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Příspěvků v tématu
sacharidové vlny - od Host - 03-08-2018, 19:33
RE: sacharidové vlny - od Host - 06-08-2018, 14:48
RE: sacharidové vlny - od Host - 10-08-2018, 11:31
- - od Williampaw - 05-01-2021, 14:44

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)