Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Výběr proteinu
#1
Dobrý den,

jsem student (tudíž mám poněkud omezený rozpočet), cvičím zhruba dva roky a chystám se u vás koupit BCAA a protein. Na závody se nepřipravuji, vážím 79kg a měřím 189cm, tělesný tuk asi 8-9%.

Proteinových přípravků je celá plejáda a váhám, který si vybrat; zda-li micelar na noc (který jsem chtěl původně), whey nebo CFM... Mohl byste mi doporučit, který zvolit?

Děkuji za odpověď a přeji hezký den  Smile
Odpovědět
#2
Dobrý den Jindro,

doporučil bych vám univerzální protein, který udělá slušnou práci za méně peněz. Z mého pohledu to vychází buď na CFM, nebo High80 https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...80-2-27-kg
Z BCAA jednoznačně v poměru na mg aminokyselin vychází nejlépe tyto: https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...ga-tablets v 300 tbl balení. Ale i BCAA Liquid za momentální akční cenu jsou zajímavou aletrnativou. https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...d-80000-mg
Odpovědět
#3
Dobrý den.

Nechci zakládat nové téma, když mě zajímá něco podobného - cvičím 4-5x týdně a co se týče suplementace, asi 30 minut před tréninkem si dávám BCAA Instant s kreatinem (občas potom přidám i Agrezz), hned po cvičení dávám 2 tablety BCAA a V52, po půl hodině Hero s Glutaminem. Není v tom někde něco, co by se dalo změnit? Když používám BCAA, kreatin i glutamin, bylo by např. Hero lepší nahradit Hydrem?

Předem děkuji za odpověď.
Odpovědět
#4
Dobrý den,

ano, je třeba to změnit. Pokud máte Hero, nečekejte s ním půl hodiny, to je chyba. Zároveň ja 2 tablety BCAA strašně málo. Takže bych to dal takto. Před tréninkem BCAA + Creatin. Po tréninku Hero, třeba i s 2-3 tabletama BCAA. Na noc glutamin. (V Heru je ho dost na potréninkovou dávku)
Odpovědět


[-]
Rychlá odpověď
Zpráva
Text Vaší zprávy:

Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text, který vidíte na obrázku vlevo. Toto opatření má znemožnit psaní příspěvků spam robotům.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost písma)

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)