Extrifit Poradna
prosim radu - Verze k tisku

+- Extrifit Poradna (https://www.extrifit.cz/poradna)
+-- Fórum: Extrifit forum (https://www.extrifit.cz/poradna/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Fórum: CHCI SE ZBAVIT TUKU (https://www.extrifit.cz/poradna/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Téma: prosim radu (/showthread.php?tid=840)prosim radu - Miloš - 05-12-2016

Dobrý den
Po pěti letech práce na kamionu jsem nabral přes 20kg tuku. Teď bych se toho rád zbavil a trochu se dal dohromady. Chci se zhruba za půl až třičtvrtě roku ženit, tak abych trochu vypadal. Moje otázka a žadost o pomoc zní: Je providitelné se do té doby tuku zbavit a trochu se zas vyrýsovat?
Cvičení je providitelné tak 4x v týdnu, možná i 5x. 
Můžete mi prosím poradit, jaké přípravky mi efektivně pomůžou napumpovat mě,pomoc s regenerací po cvičeni,přeměnit tuk ve svalovou hmotu a nebo zbavit se ho a v konečné fázi co by mi pomohlo při rýsování?
je mi 26, mam 183 cm a 104 kg

Moc děkuju za rady


RE: prosim radu - Pavel Vacek-Extrifit.cz - 05-12-2016

Dobrý den,

3/4 roku je hromada času na nějakou přeměnu a těch 20 kil se lze v pohodě zbavit. Vyžaduje to ale především změnu jídelníčku, bez toho to prostě nepůjde. A do toho jídelníčku je třeba zařadit nějaké produkty, které buď ochrání, případně pomohou vybudovat další svalovou hmotu bez kalorií navíc. To jsou např. Aminokyseliny https://www.extrifit.cz/cs/eshop/kategorie/aminokyseliny.
Samostatnou kapitolu tvoří produkty, které výrazně ovlvnují spalování tuku a tady můžu jednoznačně doporučit Synefrin, nebo Thermogel, případně kombinaci obojího.
Vhodné produkty pro tento cíl máme "předvybrané" zde: https://www.extrifit.cz/cs/eshop/kategorie/chci-se-zbavit-tuku