Extrifit Poradna
termogel vs. carnigel vs. syne - Verze k tisku

+- Extrifit Poradna (https://www.extrifit.cz/poradna)
+-- Fórum: Extrifit forum (https://www.extrifit.cz/poradna/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Fórum: Suplementace (https://www.extrifit.cz/poradna/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Téma: termogel vs. carnigel vs. syne (/showthread.php?tid=410)termogel vs. carnigel vs. syne - ketynka - 26-11-2015

Zdravím, pořídila jsem tablety synephrine termo, dávku před tréninkem, jak se má. Nyní chci vyzkoušet ještě termogel a carnigel. Můžu se zeptat jaký v nich je rozdíl ? A zda se to může nějak kombinovat pro zvýšení účinnosti nebo by se to naopak kombinovat nemělo ? V čem je který lepší ? Děkuji


RE: termogel vs. carnigel vs. syne - Pavel Vacek-Extrifit.cz - 26-11-2015

Dobrý den, 

thermogel využívá principu thermoregulace organismu, kdy stimuluje tělo před tréninkem, lehce navýší tělesnou teplotu při zátěži a organismus spotřebuje více energie jak při tréninku, tak při samotné termoregulaci . To je žádoucí efekt při redukci tuků. 
Carnigel je v podstatě pouze Carnitin v praktické gelové formě. Říct, který je lepší nelze. Oba dva jdou k cíli jiným způsobem a jejich kombinace je rozhodně žádoucí. 
Spíš bych se vyhnul Thermogelu společně se Synefrinem, protože Syne už by tam bylo moc a nemusela byste nadměrné množství snášet dobře. Počkejte s Thermogelem až doberete Syne.


RE: termogel vs. carnigel vs. syne - Franta - 16-12-2015

Thermogel je multikomponentní thermogenní spalovač tuku. Obsahuje vše. Kombinaci s dalšími 2000 mg l-carnitinu, které jou obsaženy v Carnigelu, rozhodně nedoporučuji, protože více, než 2 gramy by pro přecitlivělé osoby mohly být už kritickým množstvím pro spuštění intenzivního průjmu. Ale znám i osoby, kterým nevadí ani 4g l-carnitinu base naráz.