Extrifit Poradna
Actinox - Verze k tisku

+- Extrifit Poradna (https://www.extrifit.cz/poradna)
+-- Fórum: Extrifit forum (https://www.extrifit.cz/poradna/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Fórum: Suplementace (https://www.extrifit.cz/poradna/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Téma: Actinox (/showthread.php?tid=2000)Actinox - r3born - 12-12-2018

Dobrý den, mám otázečku ohledně produktu Actinox. Složení Actinoxu chápu,až nasložku ActiNos,kdy jsem na internetu nalezl, že se jedná o nějakou patentově chráněnou směs. Nevíte přesně co ta směs je a co má dělat? Jelikož takto si kupuji drahý produkt a nevím co si přesně kupuji. DěkujiRE: Actinox - admin - 12-12-2018

Dobrý den,

to jste nemusel nijak složitě hledat, protože co ActiNos je (selektivní nitro peptidy a frakce modifikovaného, částečně hydrolyzovaného syrovátkového izolátu) a co to dělá (působí jako CELODENNÍ stimulant produkce oxidu dusnatého (NO). Zvyšuje napumpování a prokrvení svalů, které přispívá k lepšímu využití živin ve svalových buňkách.), je napsáno u produktu. ActiNos je ta hlavní věc, co dělá ten produkt tak drahým a zároveň je to jistý ukazatel síly značky, protože v takovém množství ho skutečně najdete u málokteré světové značky.


RE: Actinox - r3born - 16-12-2018

Děkuji za odpověď.  Co jsem koukal po internetu, tak složku ActiNOS používá ještě firma Amix, ale tam opravdu té složky nepoužívají tolik jako Vy a jejich produkty jsou i cenově hodně nahoře. Chtěl bych se ještě zeptat zda Actinox užíváte a jestli máte kladné zkušenosti.
Děkuji.


RE: Actinox - admin - 16-12-2018

Dobrý den, ano, užívám. Stejně tak jako všichni z Extrifit Teamu, protože to je jeden z našich Top produktů i ve světovém měřítku. O ActiNoxu hovoří ve 3.30 minutě Vojta Koritenský na You Tubu. Kvůli spamům sem nemůžu dát odkaz, takže musíte na YT zadat Vojta Koritenský On The Top Stavba Extrifit Gymu.