Napsat novou odpověď
Odpovědět k tématu: Actinox
Uživatelské jméno:
Předmět příspěvku:
Ikona příspěvku:
Text Vaší zprávy:
Smajlíci
Smile Wink Cool Big Grin
Tongue Rolleyes Shy Sad
At Angel Angry Blush
Confused Dodgy Exclamation Heart
Huh Idea Sleepy Undecided
[další]
Možnosti příspěvku:
Přihlásit k odběru témat:
Zvolte druh ohlašování a odběru novinek pro toto téma (pouze pro registrované uživatele)
Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text z obrázku vlevo. Toto opatření má zabránit robotům psát příspěvky.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost)


Náhled témat (nejdříve nové)
Napsal(a) Pavel Vacek-Extrifit.cz - 21-03-2017, 21:52
Dobrý den,

nejlépe stravitelný je samozřejmě Super Hydro DH 32 https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...ro-80-dh32 , ale p-očítejte s tím, že je dost hořký.
Jinak stravitelnost jede vzestupně podle zpracování bílkoviny, tzn High-CFM- ISO (včetně Isobeefu)- Hydro/Iso- Hydro DH 8-12-32.
Napsal(a) Host - 21-03-2017, 19:33
Dobrý den, prosím který z proteinů krome Izobeefu je nejlépe stravitelný?Trpím na větší plynatost. V textu jsem se dočetl CFM 80 je velice dobře stravitelný.Děkuji za odpověd
Napsal(a) Pavel Vacek-Extrifit.cz - 16-03-2017, 12:43
Dobrý den,

ano, přesně takto. Nejde ani tak o to, kdy přesně se užívá, jako jde spíš o pravidelný časový odstup, aby nevznikla časová díra bez požadovaného efektu.
Napsal(a) Host - 15-03-2017, 09:43
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na dávkování Actinoxu
mám dostupné 3 odměrky v tréninkový den a 4 odměrky v netréninkový den, v jakém časovém rozmezí by se měl actinox brát?
v tréninkové dny - ráno, po tréninku, na noc ?
netréninkové - ráno, odpoledne, podvečer, na noc ?
nebo je tam potřeba dodržovat nějaké časové rozmezí, protože například, když si dám v tréninkový den ráno actinox cca 8:00 a druhou dávku až po tréninku (16:00+) a pak na noc (23:00) je to OK?

Děkuji
Napsal(a) Pavel Vacek-Extrifit.cz - 12-01-2017, 10:18
Dobrý den,
přidat tyto dvě látky samozřejmě lze, ale je proč vlastně? Aby vás víc mravenčilo? Ale z toho svaly nerostou. NO produkt má za úkol roztáhnout řečiště a dodat pokud možno co nejvíce anabolizujících látek. Takže ano, je to řešení, ale mnohdy je lepší a efektivnější zařadit týdenní pauzu, než neustále něco navyšovat. A naopak, pokud máte problémy s regenerací, zařadil bych mnohem více BCAA, nebo větší dávky HERA než ZMA. Popřípadě by stálo za zamyšlení, jestli ten trénink neupravit na max. 5x týdně. Myslím, že pro naturála je to až až.
Napsal(a) Radek - 12-01-2017, 10:01
A ještě jedna otázka pro doplnění - když užívám V52 ráno a VitaC po tréninku (krom těch věcí, které jsem už zmínil), je vhodné to doplnit i ZMA? Cvičím 5x - 6x týdně a nějak to nestíhám uregenerovat... Nebo byste mi doporučil ještě nějaký doplněk?

Děkuji, Radek
Napsal(a) Host - 12-01-2017, 06:44
Dobrý den.

Kromě "standardních" produktů, jako je Hero, Glutamin, Aminofree, Creatin... používám před tréninkem sáček Agrezzu (někdy ho doplním odměrkou Actinoxu). Zkoušel jsem i jiné nakopávače (Hellnox i Helgell), ale velmi brzy si na ně "zvyknu" a už tam není ten pocit mravenčení a napumpování... Bylo by však možné pro lepší účinek doplnit tuto suplementaci o další Arginin nebo Beta Alanin? Nebo byste mi doporučil něco úplně jiného? Kvůli kofeinu a večernímu tréninku nechci překračovat doporučené dávkování "...noxů" - mám pak oči jak angorák a nemůžu usnout..

Předem děkuji za odpověď,
Radek.
Napsal(a) Pavel Vacek-Extrifit.cz - 10-01-2017, 13:37
Ano
Napsal(a) Host - 10-01-2017, 13:34
Když tedy dám 2 odměrky v tréninkový (mám agrezz) , ráno a po tréninku
a v netréninkový 4 odměrky do celého dne
bude to OK?

Děkuji
Napsal(a) Pavel Vacek-Extrifit.cz - 10-01-2017, 10:02
Dobrý den,

mělo by to být znát, určitě. S všelijakými doplňky se to má tak, že šetření není na místě, čili na otázku, jestli bude stačit, neumím pořádně odpovědět. Já beru 4 odměrky rozdělené do celého dne po odměrce. Vlastně to tak má většina Extrifit Teamu, přičemž okolo tréninku dávají i dvě. Rozhodně bych doporučil 2 odměrky denně.
Toto téma má více než 10 příspěvků. Přečíst celé téma.