Napsat novou odpověď
Odpovědět k tématu: Začátečník
Uživatelské jméno:
Předmět příspěvku:
Ikona příspěvku:
Text Vaší zprávy:
Smajlíci
Smile Wink Cool Big Grin
Tongue Rolleyes Shy Sad
At Angel Angry Blush
Confused Dodgy Exclamation Heart
Huh Idea Sleepy Undecided
[další]
Možnosti příspěvku:
Přihlásit k odběru témat:
Zvolte druh ohlašování a odběru novinek pro toto téma (pouze pro registrované uživatele)
Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text z obrázku vlevo. Toto opatření má zabránit robotům psát příspěvky.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost)


Náhled témat (nejdříve nové)
Napsal(a) Pavel Vacek-Extrifit.cz - 26-04-2016, 14:18
O tom, jak cvičit jsou stohy článků tady na webu. Většinou zde: https://www.extrifit.cz/cs/blog/kategori...e-principy
Ale i kdybych napsal, cvičte dřepy 3 série po 10 opakováních, je to celkem k ničemu. Radit od počítače o cvičení je na nic. Potřebujete zajít do fitka, investujte nějakou korunu, domluvte si trénink u Vojty Koritenského, aby vás naučil zvolit váhu, ukázat provedení cviku, vhodné cviky pro vaši postavu atd...
Napsal(a) Michael - 26-04-2016, 10:48
Děkuji za odpověď.
Ještě se zeptám, jak nejlépe cvičit pro nabírání? Mám na mysli počty sérii, počty opakování a pauzy? Případně jiné rady?
Napsal(a) Pavel Vacek-Extrifit.cz - 26-04-2016, 10:23
Dobrý den,

prostě jíte málo. Nebo vydáváte moc energie, anebo vaše tělo nemá stimul adaptovat se na zátěž. Tím mířím na trénink doma, který bez pořádného vybavení téměř nikdy nevede k uspokojivým výsledkům.
Ty produkty jste zvolil správně, tam bych nic neměnil. Je to osvědčený základ, který vašemu tělu dodá vše potřebné. Chyba bude podle mě v málu jídla a nedostatečném stimulu pro nabírání.
Napsal(a) Michael - 26-04-2016, 09:13
Dobrý den,
Byl jsem na Vaši přednášce v Hradci Králové na UHK a nakopla mě začít cvičit a hlavně vydržet. Dle rad jsem si udělal pokusný jídelníček, který bych chtěl vychytávat. Ale také potřebuji poradit s vhodnými suplementy. Je mi 24 let, měřím cca 180cm a vážím asi 65kg. Cvičím převážně doma. Mám posilovací věž, jednoručky a vybromazážní stroj. Cvičím 3-5x týdně, ale nepřibírám. V jídelníčku mám vejce, mléčné výrobky, kuřecí, hovězí, ryby, rýži, těstoviny, ovoce a zeleninu. Nepřiberu ani po kfc/mekáči nebo "týdne u babičky". Můžete mi prosím poradit, jaké suplementy zvolit? Rozpočet je cca 3000 kč s tím že až něco dojde, budu doplňovat. :-) Ideálně maximálně jednou měsíčně. Zaujala mě kombinace CFM Instant Whey 80, BCAA GT+, BeefMass. Rád bych věděl, co mi doporučíte Vy? A jaké dávkování?
Děkuji moc.
Michael