Napsat novou odpověď
Odpovědět k tématu: Suplement po trenálu do objemu!
Uživatelské jméno:
Předmět příspěvku:
Ikona příspěvku:
Text Vaší zprávy:
Smajlíci
Smile Wink Cool Big Grin
Tongue Rolleyes Shy Sad
At Angel Angry Blush
Confused Dodgy Exclamation Heart
Huh Idea Sleepy Undecided
[další]
Možnosti příspěvku:
Přihlásit k odběru témat:
Zvolte druh ohlašování a odběru novinek pro toto téma (pouze pro registrované uživatele)
Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text z obrázku vlevo. Toto opatření má zabránit robotům psát příspěvky.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost)


Náhled témat (nejdříve nové)
Napsal(a) Host - 22-02-2016, 11:53
(21-02-2016, 20:08)Pavel Vacek-Extrifit.cz Napsal(a): Jo, všechno sedí, jenom snad dodám, že ty Aminofree třeba můžete vyměnit později za Instanty. Takže místo Instantů Aminofree a BCAA GT+ po tréninku.

Super , děkuji pane Vacek.
Napsal(a) Pavel Vacek-Extrifit.cz - 21-02-2016, 20:08
Jo, všechno sedí, jenom snad dodám, že ty Aminofree třeba můžete vyměnit později za Instanty. Takže místo Instantů Aminofree a BCAA GT+ po tréninku.
Napsal(a) Host - 20-02-2016, 15:09
(19-02-2016, 21:37)Pavel Vacek-Extrifit.cz Napsal(a): Já tomu rozumím, ale pořád trvám na tom, že buď bych dal do toho Hydra Maltu, nebo Beefmaas. Obojí ne. (já tedy bych to vyřešil koupí Hera) Tělo dostane rozumnou dávku sacharidů a další přijme v jídle.
Co se týká příjmu sacharidů přes den, tak jde také o to, jak ho zkombinovat s pevnou stravou. Každopádně pokud vycházím ze smyslu gainerů a to jest navýšit kalorický příjem, tak ho lze dávat i společně s jídlem, nebo těsně po něm.
Co se týká dalších doplňků, tak je to o penězích a rozpočtu. Doporučit se dá v podstatě vše, ale v tuhle chvíli tam máte vše podstatné. Já bych dal jen HellNox, nebo Hell Gel před tréninkem ještě a kdybych měl rozpočet veliký, tak ActiNox po něm a ve volné dny.

Ještě jednou děkuji za rady. Zvolím cestu hydro + maltu. Do hodiny po cvičení dám pevné jidlo. Nejsem si jist zda by se do mě ten beef vešel těsně po jídle protože jsem vždy víc než plný tak to většinou dělám tak že za hodinu a půl dám dvě odměrky beefu za další opět pevné jídlo a po té během hodiny zase dvě odměrky beef. Co se týká nakopávačů tak jsem dlouho používal hell ale teď jsem přejel na skvělý agreez takže to zařazené mám při každém trenálu. Na noc teď jedu long 80 ale jak mile dojde koupím znovu casein. A určitě objednám ten ActiNox vypadá skvěle. Jen si ještě pohrávám s myšlenkou vzít si k němu AminoFree ® PEPTIDES Jen tedy nevím jak ho nakombinovat s těmi BCAA GT+.
Napsal(a) Pavel Vacek-Extrifit.cz - 19-02-2016, 21:37
Já tomu rozumím, ale pořád trvám na tom, že buď bych dal do toho Hydra Maltu, nebo Beefmaas. Obojí ne. (já tedy bych to vyřešil koupí Hera) Tělo dostane rozumnou dávku sacharidů a další přijme v jídle.
Co se týká příjmu sacharidů přes den, tak jde také o to, jak ho zkombinovat s pevnou stravou. Každopádně pokud vycházím ze smyslu gainerů a to jest navýšit kalorický příjem, tak ho lze dávat i společně s jídlem, nebo těsně po něm.
Co se týká dalších doplňků, tak je to o penězích a rozpočtu. Doporučit se dá v podstatě vše, ale v tuhle chvíli tam máte vše podstatné. Já bych dal jen HellNox, nebo Hell Gel před tréninkem ještě a kdybych měl rozpočet veliký, tak ActiNox po něm a ve volné dny.
Napsal(a) Host - 19-02-2016, 09:09
(18-02-2016, 22:09)Pavel Vacek-Extrifit.cz Napsal(a): Ale vždyť děláte to samé, akorát zbytečně komplikovaně. Prostě tu maltu vyhoďte a dejte místo ní beefmass s tím Hydrem. Předtím samozřejmě BCAA GT+. Pak přijdete domů a  najíte se. Proč do sebe rvát další sacharidy? K čemu? Notabene, když nechcete přibrat? Jaké tedy živiny vám chybí? Na noc dejte ten Casein.

Beefmass bych dal během dne, určitě ne po jídle na večer.

V popisku mam suplementy do objemu :-) jinak díky za reakci. Jde mi spíše o to rozložení sacharidů aby to bylo co nejefektivnější ale zároveň mi to nedávalo spíše tuky.. A beef se mi nechce tahat do fitka   :-) mohl bych dat jen Hydro a do 20 min beef a pak pevné jídlo do hodiny ? A během dne kombinovat beef s jidlem, popr. bych Vás poprosil jaké další suplementy zapojit. Dekuji.
Napsal(a) Pavel Vacek-Extrifit.cz - 18-02-2016, 22:09
Ale vždyť děláte to samé, akorát zbytečně komplikovaně. Prostě tu maltu vyhoďte a dejte místo ní beefmass s tím Hydrem. Předtím samozřejmě BCAA GT+. Pak přijdete domů a najíte se. Proč do sebe rvát další sacharidy? K čemu? Notabene, když nechcete přibrat? Jaké tedy živiny vám chybí? Na noc dejte ten Casein.

Beefmass bych dal během dne, určitě ne po jídle na večer.
Napsal(a) Host - 18-02-2016, 12:24
Dobrý den,

Děkuji mnohokrát za Vaší " vyčerpávající " odpověď. No kdybych se řídil podle Vás tak do sebe nedostanu opravdu to co potřebuji. Ale ještě jednou děkuji za Váš drahocený čas!

S pozdravem,

Doležal Tomáš
Napsal(a) Pavel Vacek-Extrifit.cz - 17-02-2016, 21:35
Dobrý den,

nedělejte z toho zase až takovou vědu. Počítám, že Beefmass bude čokoládový, nebo tak. Dejte odměrku Beefmassu společně s hydrem. Pak se pořádně najezte, před spaním dejte Micelar a šup na kutě. Tělo dostane úplně vše, co má.
Napsal(a) Tomáš - 17-02-2016, 16:22
Zdravím,

Mám na Vás otázku , možná omýlanou mnohokrát ale chtěl bych v tom mít konečně jasno! Chtěl bych vědět jak nejlépe zařadit suplementy po cvičení tak aby mi to nelezlo do tuků ale mělo to co nejlepší efekt.

Měřím 179cm , váha 69kg - Jedu to následovně :: Dopo 100g vloček do vody ( někdy banan navic ) + WHEY 80 odměrka. Před cvičením BCCA GT+ / Po cvičení BCCA GT+ , odměrka hydra ( dávám někdy odměrku a půl nebo dvě ale nejsem si jist zda to není zbytečně moc ) a k tomu přihodím maltu půl odměrky a dva Vita-C Ale ? Teď jsem si pořídil BEEFMASS ale nevím jak nejefektivněji ho zařadit.... Uvažuji vyřadit maltu dát jen čisty hydro a do 20min. tam napálit dvě odměrky BEEFMASS-u a za hodinu cca pevná strava jako obvykle 200g kuřecí/hovězí pytel rýže nebo 500-600g brambor a po pevném jidle za hodinu a pul zase beef dvě odměrky a nasledujici hodinu opět pevné jídlo to samé co odpo a večer před spaním long 80 nebo casein . Mohl by mi někdo z Vás poradit jak to nejlépe sesumírovat? děkuji za každou radu.

S pozdravem,

Tom