Napsat novou odpověď
Odpovědět k tématu: proteinové tyčinky
Uživatelské jméno:
Předmět příspěvku:
Ikona příspěvku:
Text Vaší zprávy:
Smajlíci
Smile Wink Cool Big Grin
Tongue Rolleyes Shy Sad
At Angel Angry Blush
Confused Dodgy Exclamation Heart
Huh Idea Sleepy Undecided
[další]
Možnosti příspěvku:
Přihlásit k odběru témat:
Zvolte druh ohlašování a odběru novinek pro toto téma (pouze pro registrované uživatele)
Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text z obrázku vlevo. Toto opatření má zabránit robotům psát příspěvky.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost)


Náhled témat (nejdříve nové)
Napsal(a) Pavel Vacek-Extrifit.cz - 05-02-2016, 09:36
Dobrý den,

bylo by férové říct, že tyčky jsou jedna z mála věcí, které Extrifit ještě nedělá, ale nakupuje externě. Nyní, když se strhla celosvětová hysterie, kvůli věci, která před 6 měsíci nevadila vůbec nikomu, je pravděpodobné, že výrobce změní recepturu. A cenu.
Napsal(a) Host - 04-02-2016, 16:48
Dobrý den!
Jsem velký fanoušek extrifitu a doplňky stravy používám pouze od vás a jsem s nimi velice spokojen.
Chci ce jen zeptát, jestli EXTRIFIT přemýšlel (řešilo už tu věc vedení na poradách) o tom, že by nahradil palmový olej v proteinové tyčince jiným olejem?
Děkuji za odpověď!
Radek D.
Napsal(a) Pavel Vacek-Extrifit.cz - 21-01-2016, 09:25
Dobrý den,

ne, neptáte. Na to totiž stačí jedna věta. Vy zatím mluvíte o orangutanech, gorilách, záchraně deštných pralesů a podobných věcech, které jste viděl v TV.
Mluvíte o útočení a agresivitě, ale jste to vy, kdo útočí: "copak nevíte, co se děje, abychom ten hnusný a úplně potřebný tuk získali???! To vám za to stojí, tohle všechno kvůli nějaké tyčince? ", uráží, (neustálé narážky na inteligenci atd... )
Já vám přitom naprosto normálně odpovídám. A tou odpovědí je, nekupujte to, nikdo vám pistoli u hlavy nedrží. Ostatním zákazníkům přítomnost palm. tuku zjevně nevadí. Chápu, že dnes je v módě starat se o životy druhých, ale pak najdete jistě lepší uplatnění v nějaké EU komisi, než v internetových fórech.
P.S. Pro získání informace kde se nachází mozek, je mnohem efektivnější, podívat se do učebnice anatomie, než ji zkoumat v odpovědích.
Napsal(a) Host - 21-01-2016, 08:44
Útočíte zbytečně, jen se ptám, zda není možnost to dělat bez toho a vy říkáte místo toho agresivní nesmysly. V pořádku, z Váší odpovědi je akorát jasné, že mozek ve svalech skutečně není :-) Krásný den :-)
Napsal(a) Pavel Vacek-Extrifit.cz - 20-01-2016, 13:05
Proteinová tyčka nikdy nebyla prezentována jako cosi mimořádně zdravého, nebo nedejbože dietního. Proteinová tyčka je chutná pochoutka s vysokým podílem kvalitní bílkoviny. Nic víc, nic míň. Doporučení v případě tyčky se odehrává asi v takové rovině, že než si dát Snickersu na pumpě, dejte si raději tyčku s 25 gramy kvalitních bílkovin.
Co se týká mé odpovědi. Není na ní nic neinteligentního. Pokud o tyčku nebude zájem, nebude se kupovat a tím pádem se nebude vyrábět a nastane ráj na zemi. Pokud vás tuhle jednoduchou ekonomickou rovnici v Greenpeace neučili, lze na ní přijít jednoduchým selským rozumem.
Napsal(a) Host - 20-01-2016, 12:04
To je vaše odpověď?? No pane jo, inteligentní ;-) A to že je to nezdravé a nemá to tam vůbec co dělat nekomentujete? :-D :-D :-D Krása :-D

Poradci by to už neměli sypat, vážně to ubírá na mozkové kapacitě
Napsal(a) Pavel Vacek-Extrifit.cz - 20-01-2016, 11:04
Dobrý den,

jediný, kdo může zachránit gorily a orangutany je zákazník. Když nebude kupovat tyčku, budou orangutani.
Napsal(a) Lava - 20-01-2016, 08:28
Dobrý den,
 všude píšete, jak je zdraví důležité, jak dobrá strava a suplementace dělají zázraky, a potom pod svým jménem prodáváte proteinové tyčinky plné palmového oleje???!!! Ten je nejen nezdraví (  česká studie profesora Josefa Šimka z Ústavu fyziologie LF UK Hradec Králové potvrzuje, že palmový olej neobsahuje žádné blahodárné nenasycené mastné kyseliny, ale pouze nebezpečné nasycené mastné kyseliny!!!! ), ale copak nevíte, co se děje, abychom ten hnusný a úplně potřebný tuk získali???!  Ročně kací stovky tísíc hektarů pralesa kvůli sazení palem, aby jim je nic nepoškodilo, stříkají na ně pesticidy, které ze země udělají neurodnou poušť, k tomu kvůli nim zemře přes 5 000 orangutanů a goril ročně! To vám za to stojí, tohle všechno kvůli nějaké tyčince? Jedná se o vaše jméno, váš produkt, nelze tento hnus vynechat nebo zaměnit za něco lepšího? Jen kvůli tomu, že je to levné ničíte zdraví svých svěřenců i zemi pro příští generace... Peníze nejsou všechno... Nejste jediní, cpe se do všeho, ale i malý krok od vás je veliké plus pro všechny....