Napsat novou odpověď
Odpovědět k tématu: termogel vs. carnigel vs. syne
Uživatelské jméno:
Předmět příspěvku:
Ikona příspěvku:
Text Vaší zprávy:
Smajlíci
Smile Wink Cool Big Grin
Tongue Rolleyes Shy Sad
At Angel Angry Blush
Confused Dodgy Exclamation Heart
Huh Idea Sleepy Undecided
[další]
Možnosti příspěvku:
Přihlásit k odběru témat:
Zvolte druh ohlašování a odběru novinek pro toto téma (pouze pro registrované uživatele)
Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text z obrázku vlevo. Toto opatření má zabránit robotům psát příspěvky.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost)


Náhled témat (nejdříve nové)
Napsal(a) Franta - 16-12-2015, 19:44
Thermogel je multikomponentní thermogenní spalovač tuku. Obsahuje vše. Kombinaci s dalšími 2000 mg l-carnitinu, které jou obsaženy v Carnigelu, rozhodně nedoporučuji, protože více, než 2 gramy by pro přecitlivělé osoby mohly být už kritickým množstvím pro spuštění intenzivního průjmu. Ale znám i osoby, kterým nevadí ani 4g l-carnitinu base naráz.
Napsal(a) Pavel Vacek-Extrifit.cz - 26-11-2015, 22:35
Dobrý den, 

thermogel využívá principu thermoregulace organismu, kdy stimuluje tělo před tréninkem, lehce navýší tělesnou teplotu při zátěži a organismus spotřebuje více energie jak při tréninku, tak při samotné termoregulaci . To je žádoucí efekt při redukci tuků. 
Carnigel je v podstatě pouze Carnitin v praktické gelové formě. Říct, který je lepší nelze. Oba dva jdou k cíli jiným způsobem a jejich kombinace je rozhodně žádoucí. 
Spíš bych se vyhnul Thermogelu společně se Synefrinem, protože Syne už by tam bylo moc a nemusela byste nadměrné množství snášet dobře. Počkejte s Thermogelem až doberete Syne.
Napsal(a) ketynka - 26-11-2015, 20:01
Zdravím, pořídila jsem tablety synephrine termo, dávku před tréninkem, jak se má. Nyní chci vyzkoušet ještě termogel a carnigel. Můžu se zeptat jaký v nich je rozdíl ? A zda se to může nějak kombinovat pro zvýšení účinnosti nebo by se to naopak kombinovat nemělo ? V čem je který lepší ? Děkuji