Napsat novou odpověď
Odpovědět k tématu: Actinox
Uživatelské jméno:
Předmět příspěvku:
Ikona příspěvku:
Text Vaší zprávy:
Smajlíci
Smile Wink Cool Big Grin
Tongue Rolleyes Shy Sad
At Angel Angry Blush
Confused Dodgy Exclamation Heart
Huh Idea Sleepy Undecided
[další]
Možnosti příspěvku:
Přihlásit k odběru témat:
Zvolte druh ohlašování a odběru novinek pro toto téma (pouze pro registrované uživatele)
Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text z obrázku vlevo. Toto opatření má zabránit robotům psát příspěvky.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost)


Náhled témat (nejdříve nové)
Napsal(a) admin - 16-12-2018, 18:03
Dobrý den, ano, užívám. Stejně tak jako všichni z Extrifit Teamu, protože to je jeden z našich Top produktů i ve světovém měřítku. O ActiNoxu hovoří ve 3.30 minutě Vojta Koritenský na You Tubu. Kvůli spamům sem nemůžu dát odkaz, takže musíte na YT zadat Vojta Koritenský On The Top Stavba Extrifit Gymu.
Napsal(a) r3born - 16-12-2018, 09:28
Děkuji za odpověď.  Co jsem koukal po internetu, tak složku ActiNOS používá ještě firma Amix, ale tam opravdu té složky nepoužívají tolik jako Vy a jejich produkty jsou i cenově hodně nahoře. Chtěl bych se ještě zeptat zda Actinox užíváte a jestli máte kladné zkušenosti.
Děkuji.
Napsal(a) admin - 12-12-2018, 10:36
Dobrý den,

to jste nemusel nijak složitě hledat, protože co ActiNos je (selektivní nitro peptidy a frakce modifikovaného, částečně hydrolyzovaného syrovátkového izolátu) a co to dělá (působí jako CELODENNÍ stimulant produkce oxidu dusnatého (NO). Zvyšuje napumpování a prokrvení svalů, které přispívá k lepšímu využití živin ve svalových buňkách.), je napsáno u produktu. ActiNos je ta hlavní věc, co dělá ten produkt tak drahým a zároveň je to jistý ukazatel síly značky, protože v takovém množství ho skutečně najdete u málokteré světové značky.
Napsal(a) r3born - 12-12-2018, 08:39
Dobrý den, mám otázečku ohledně produktu Actinox. Složení Actinoxu chápu,až nasložku ActiNos,kdy jsem na internetu nalezl, že se jedná o nějakou patentově chráněnou směs. Nevíte přesně co ta směs je a co má dělat? Jelikož takto si kupuji drahý produkt a nevím co si přesně kupuji. Děkuji