Napsat novou odpověď
Odpovědět k tématu: Jaký suplement?
Uživatelské jméno:
Předmět příspěvku:
Ikona příspěvku:
Text Vaší zprávy:
Smajlíci
Smile Wink Cool Big Grin
Tongue Rolleyes Shy Sad
At Angel Angry Blush
Confused Dodgy Exclamation Heart
Huh Idea Sleepy Undecided
[další]
Možnosti příspěvku:
Přihlásit k odběru témat:
Zvolte druh ohlašování a odběru novinek pro toto téma (pouze pro registrované uživatele)
Obrázková verifikace
Do textového pole dole zadejte text z obrázku vlevo. Toto opatření má zabránit robotům psát příspěvky.
Obrázková verifikace
(necitlivé na velikost)


Náhled témat (nejdříve nové)
Napsal(a) Host - 28-11-2018, 16:03
Moc díky, koupím
Napsal(a) admin - 28-11-2018, 08:39
Dobrý den,

máte obrovský výdej energie, který vám brání v tom, abyste přibral. Aby se tak dělo, musíte svůj příjem energie radikálně navýšit. K tomu vám bude protein k ničemu. Proto se soustřeďte na Gainer. Teď je v akci G15, klidně kupte ten. https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt...lic-gainer Klíčové je, s ním nijak nešetřit, užívejte ho klidně 3-4 denně po jídle, určitě ne jako náhrada jídla. Vy musíte kalorie z Gaineru přidat, ne nahradit ty z jídla Gainerem.
Vzhledem k vašemu tréninkovému zatížení bych doporučil ještě Hero, což je hodně ultimátní potréninková směs, napěchovaná regeneračními látkami. Ten užívejte po každé tréninkové jednotce. Především té vytrvalostní. https://www.extrifit.cz/cs/eshop/produkt/hero
Napsal(a) Radim91 - 27-11-2018, 20:16
Ahoj,
přemýšlím jaký doplněk stravy pořídit. Jelikož za prvé cvičím a chtěl bych nabrat svalovou hmotu, ale na druhou stranu ještě jedu vytrvalostní sport jako plavání, kol. brusle, běh... A zastavil jsme se u toho jestli koupit Protein anebo Gainer. Mám necelých 180cm, vážím 70 kg ale skoro nepřiberu. max kilo ale to je pak hned dole. Mám tak trochu pocit že co naberu, tak to po nějaké chvíli spálím. Co by tedy bylo vhodné?