Flexain na klouby v akci 1+1! Klikněte zde.
Menu

Proč Extrifit

ZNAČKA EXTRIFIT® BYLA ZAREGISTROVÁNA V ROCE 2007. V ROCE 2010 SE FIRMA TRANSFORMOVALA NA EXTRIFIT®,S.R.O. EXTRIFIT SPORTS NUTRITION DNES PATŘÍ MEZI NEJDYNAMIČTĚJŠÍ VÝROBCE SPORTOVNÍ A DOPLŇKOVÉ VÝŽIVY V ČESKÉ REPUBLICE A VELICE ÚSPĚŠNĚ DISTRIBUJE SVÉ PRODUKTY DO ZAHRANIČÍ.

EXTRIFIT IDEA

Extrifit není pro všechny. Není o povrchnosti a pozlátku. Extrifit je určený těm, kteří milují těžké železo a chtějí podat plný fyzický výkon. Je pro všechny ty, kteří jsou tvrdí na sebe sama a požadují od svého těla maximální výsledky. Extrifit je pro ty, kteří dobře ví, že bez tvrdé práce, odříkání a obětí není výsledků a vysněných cílů.

Extrifit je dnes velmi početná komunita lidí, kteří se hrdě hlásí k filozofii značky a kteří tvoří úžasnou kulturistickou subkulturu.

Extrifit je synonymem pro podporu talentu a sportovních ambicí. Extrifit ukazuje cestu za Tvým snem.

EXTRIFIT TEAM

Extrifit Team představuje absolutní špičku ledovce našeho sponzorského programu. Je to společenství sponzorovaných elitních sportovců s vynikajícími sportovními výsledky s nezpochybnitelným talentem a odhodláním. Jsme náležitě hrdí na fakt, že drtivá většina Teamu nebyla nikdy spojená s jinou značkou, než s tou naší. Za unikátní považujeme to, že jsme po dobu společné spolupráce dokázali dovést kulturisty Tomáše Kašpara, Vojtěcha Koritenského a Slavoje Bednáře z amatérských soutěží až ke statusům profesionálních závodníků, soutěžících s absolutní špičkou. Extrifit Team zároveň disponuje amatérskou špičkou v podobě Mistryně světa v kat. Bikiny Fitness Sabiny Plevákové, juniorským Mistrem světa Milanem Obořilem, medailistou Olympia Amateur Jakubem Šubrtem. Obrovský potenciál v sobě skrývají také mladí kulturisté Roman Vavrečan a David Oravec, oba označovaní odbornou veřejností coby nevídaně talentovaní mladíci s předpoklady pro profesionální kariéru. Takto silný a ambiciózní sportovní tým nemá v prostředí České republiky obdoby a výsledky, či renomé těchto vynikajících sportovců, kteří neváhají spojit své jméno s naší značkou, svědčí o špičkové kvalitě produktů zn. Extrifit.

EXTRIFIT CLUB

O pevném spojení Extrifitu s fitness sportovním odvětvím svědčí též existence Extrifit Clubu.  Extrifit Club je sportovní oddíl zaregistrovaný pod hlavičkou Svazu Kulturistiky SKFCR s příslušností ke světové federaci IFBB. Zaměřuje se na mladé adepty kulturistiky, pro které pořádá odborné semináře, vedené špičkovými odborníky a členy Extrifit Teamu, jež předávají své dlouholeté zkušenosti svým mladším kolegům. Nejlepší závodníky pak odměňuje produkty značky Extrifit. O tom, že tato praxe se ubírá správným směrem, svědčí zisk 4 zlatých, 7 stříbrných a 6 bronzových medailí z letošních národních šampionátů různých věkových kategorií. Tento medailový zisk vynesl Extrifit Club na první místo mezi všemi soutěžními subjekty v ČR v kategorii dorostu a třetí místo mezi juniory.

SOUTĚŽE

Vyjmenovat všechny kulturistické soutěže, na kterých se Extrifit podílel, by byl velmi dlouhý seznam. Extrifit byl již téměř všude.  S cenami pro nejlepší závodníky se sportovci setkávají především na vrcholném Mistrovství České republiky, ale i na soutěži celosvětového významu, jako byla například Olympia Amateur, pořádaná roku 2014 v Praze, která mnohým sportovcům posloužila jako vstupenka do profesionálního světa. Extrifit také pořádá svou vlastní pohárovou soutěž pod názvem Extrifit Cup, která je hojně dotovaná produkty naší značky a která postupně nabírá na sportovním významu.

PODPORA MLÁDEŽE

Extrifit klade obrovský důraz na podporu mládeže. Unikátní projekt ODMĚNA ZA VÝSLEDEK je naší vlajkovou lodí v této oblasti. Nosnou myšlenkou je fakt, že každý z úspěšných závodníků dostane zpět adekvátní náhradu za své finanční prostředky, vložené do výrobků zn. Extrifit. A to dokonce ve 100% výši! Takže mladí závodníci mají jednoduchý výběr – skvěle se umístí nebo soutěž vyhrají a jdou si pro další výrobky zadarmo!  Netřeba dodávat, že tato akce nalezla u mladých sportovců masivní odezvu a my si můžeme být jistí, že špičkoví dorostenci a junioři v České republice spoléhají ve své soutěžní přípravě na výrobky značky Extrifit.

FANOUŠCI

Extrifit se pyšní nebývale oddanou fanouškovskou podporou. A je si toho dobře vědom. I oto pravidelně pořádá společná setkání se svými fanoušky pod názvem Extrifit TraningDay. Příznivci značky se zde mohou setkat, pohovořit si, společně se vyfotit, ale také zatrénovat si s vrcholovými kulturisty a bikiny závodnicemi. Extrifit pořádá na své facebookové fans stránce Extrifit.cz zábavné soutěže, přičemž je pravidelně ohromen kreativitou a nápaditostí svých podporovatelů. Skvělé zážitky máme vždy z prodejně exhibičních akcí při významných soutěžích typu Olympia Amateur či EVL’s Prague. Neustále obležený stánek Extrifit nám dává obrovskou zpětnou vazbu od vás a doslova nás nabíjí další energií. To vše se podílí na image značky. Zkrátka obraz Extrifitu ve vašich očích si tvoříte vy sami.