Vojta Koritenský- aktuální forma 2,5 týdne před Evl's

Vojta Koritenský- aktuální forma 2,5 týdne před Evl's

Pavel Vacek | 12. 09. 2018

Evl’s je za rohem a vypadá to, že si čeští a slovenští fandové skutečně přijdou na své. Formy gradují, ambice stoupají a napětí houstne. Tedy až u jednoho závodníka. Vojty Koritenského, který je necelé tři týdny v klidu a pohodě a plný úsměvů v době, kdy ostatní zmírají hrozivou dietní smrtí. Mohlo by se zdát, že to má až trochu na salámu, ale opak je pravdou. Přes veškeré úsměvy a dobrou náladu je zjevné, že ani Vojta neponechá nic náhodě a na pódium nejlepší kulturistické soutěže v Evropě, která se koná 28.-29.9. tradičně v Praze, nastoupí tvrdý jak žula a ostrý jak břitva. Jestli je tohle moje tvrzení oprávněné, nebo ne, to můžete posoudit z přiložených fotek.

Ve fotogalerii pod těmi fotkami pak najdete zákulisní fotky z natáčení nového dílu On The Top, kam si Vojta přizval výjimečného hosta, dalšího IFBB Pro Milana Šádka. Jak se jim spolu cvičilo, co Milan říká na Vojtovu formu a jak odhaduje jeho umístění, tak na to si budete muset počkat. Už teď si ale můžete nasát pohodovou a přátelskou atmosféru tréninku dvou vynikajících kulturistů.  

Natáčení On The Top

Natáčení On The Top Natáčení On The Top Natáčení On The Top Natáčení On The Top Natáčení On The Top Natáčení On The Top Natáčení On The Top Natáčení On The Top Natáčení On The Top Natáčení On The Top Natáčení On The Top Natáčení On The Top Natáčení On The Top Natáčení On The Top Natáčení On The Top Natáčení On The Top Natáčení On The Top Natáčení On The Top Natáčení On The Top Natáčení On The Top Natáčení On The Top

Komentáře: