Sraz Extrifit Clubu a nábor nových členů

Sraz Extrifit Clubu a nábor nových členů

Pavel Vacek | 03. 01. 2018

Nový rok za námi, nová sezona před námi. A proto je tu první sraz Extrifit Clubu v roce 2018. Ten se uskuteční 13. 1. 2018 od 11 hodin v Extrifit Gymu v Hradci Králové. Tento první sraz bude společný i se srazem lifterského Extrifit Power Teamu.

Co se bude dít?

Extrifit Power Team odmění nejlepší závodníky sezony 2017.

Extrifit Club nezůstane pozadu a přestože má svou Top 6 odmění i vybrané závodníky podzimní sezóny.

Vlastimil Kužel nám něco řekne o silové části tréninku, popovídáme si o začátcích přípravy v případě Extrifit Clubu.

Se členy Extrifit Clubu pak naplánujeme další srazy s ohledem na kalendář soutěží, tak, aby vyhovovaly závodníkům a aby naše společné srazy byly k užitku. Což v první řadě znamená nácvik pózingu a prezentace u kategorie Bikiny Fitness pod vedením Sabiny Plevákové. Sabina bude již na příštím společně naplánovaném srazu. Formy závodníků bude korigovat především Vojta Koritenský a Pavel Vacek. Budeme se snažit vyladit fungování Clubu ke všeobecné spokojenosti a představíme nový systém hodnocení pro sponzorovanou Top 6.

Přijmeme nové členy Extrifit Clubu. Rozhodovat bude aktuální forma uchazeče/uchazečky. Ano, víme, že je po Vánocích a dlouho do závodů, takže nikdo neočekává vysekanou superformu. Spíš jde o zhodnocení předpokladů pro úspěšné účinkování v soutěžích. Zde je zapotřebí důrazně připomenout, že Extrifit Club nerovná se Extrifit Team. Extrifit Club je soutěžní oddíl. Extrifit Team je team elitních sponzorovaných závodníků typu Vojty Koritenského, Sabiny Plevákové atd..  Píšu to proto, že se mnozí hlásí v domnění, že hledáme někoho na sponzoring. Ne, my nabízíme poradenství zdarma od špičkových profesionálů, dílčí podporu pro ty nejlepší ze členů Clubu a účast v jednom z nejúspěšnějších sportovních oddílů v ČR. Další drobné výhody si řekneme na místě.

Už nyní se podíváme na formy závodníků a závodnic, abychom si stanovili začátky přípravy. Někdo se hrne do diety příliš brzo, jiný si myslí, že „to je v pohodě“. Správný start je jedním z nejdůležitějších momentů přípravy závodníka. Tzn., vemte s sebou plavky, nebo aspoň nějaké solidní spodní prádlo. Platí samozřejmě i pro uchazeče o členství.

To by bylo asi vše. Doplňující otázky zasílejte na Vacek@extrifit.cz. Pokud je vše jasné, sejdeme se u Vojty 13.1.2018 v 11:00 hod, mrkneme na prasoformy a půjdeme si zacvičit. 

P.S. Požádám členy Extrifit Clubu o sdílení článku dalším členům. Pořád ještě nemám kompletní mailový seznam členů o který jsem přišel, takže pozvánku na sraz nebudu rozesílat mailem. Díky za pochopení a ochotu. 

Komentáře: