Projekt

Projekt "Odměna za výsledek v roce 2022" právě uzavřen

Pavel Vacek | 06. 06. 2022

Firma Extrifit zpočátku měsíce března vyhlásila ojedinělý projekt, "Odměna za výsledek", v kterém se rozhodla odměnit ty nejlepší závodníky jarní sezóny v mládežnických kategoriích, přičemž tuto akci pravidelně aktualizovala na svých webových stránkách. Samozřejmostí byla podmínka, že tito závodníci se museli plně spolehnout ve své přípravě pouze na produkty značky Extrifit a těžit z jejich účinnosti a funkčnosti. Veškeré podrobnosti byly zveřejněny v tomto pravidelně aktualizovaném článku. 

https://www.extrifit.cz/cs/blog/clanok/odmena-za-vysledek-rocnik-2022

Pokud tedy patříte mezi ty úspěšné medailisty a medailistky mistrovských soutěží mládeže, a vítěze pohárové soutěže Extrifit Cup, kterým náleží odměna za váš výsledek, věnujte zvýšenou pozornost následujícímu textu.

Předně bychom vám chtěli pogratulovat k vašim výsledkům a věříme, že produkty naší značky k nim přispěly nemalou měrou. Zároveň vám chceme poděkovat za vaši důvěru v naše suplementy, za šíření dobrého jména značky Extrifit, neboť vaše úspěchy svědčí o kvalitě našich produktů a jsou povzbuzením do dalšího vývoje nových moderních produktů naší firmy.

Nyní již k praktickému postupu:

  • Napíšete e-mail na adresu vacek@extrifit.cz
  • Jako předmět e-mailu napíšete: Odměna za výsledek
  • Všechny Vaše faktury pocházející z e-shopu Extrifit.cz oskenujete, nebo ofotíte a přiložíte jako přílohu do e-mailu.
  • Do textu e-mailu napište Vaše nejlepší medailové umístění na konkrétní soutěži a Vámi požadované druhy doplňků značky Extrifit v příslušné hodnotě. Tzn. 100 nebo 50% z Vašich faktur. K jednotlivým doplňkům připište právě aktuální cenu výrobku na e-shopu Extrifit.cz V e-mailu nesmí chybět Vaše celé jméno, adresa doručení, a především kontaktní telefon na vás.

Mail pošlete nejdéle do konce měsíce června. Poté nám jistě rádi dopřejete čas k vyhodnocení vašich požadavků a jejich ověření. Posléze vás zkontaktujeme na mailové adrese a společně se domluvíme na předání odměny a vašem mediálním zviditelnění formou rozhovoru a fotografií.

V případě jakýchkoliv nejasností volejte na tel. číslo 775 318 530 – p. Vacek.

Věříme, že získaná odměna vám pomůže ve vašem dalším progresu stejně dobře, jako vám pomohly naše suplementy v přípravě na soutěž, kde jste získali vaše skvělá umístění.

Komentáře:

Nejnovější články

Pečivo ani mléko do výživy nebo diety nepatří? Ale jděte…

Autor článku: Jan Caha

Do dnešního článku jsem si vybral dva časté mýty, se kterými se setkávám snad na denní bázi. Ne snad v oblasti kulturistiky a fitness, kde jsou přeci jen sportovci již trochu vědomostně posunuti nad běžnou veřejnost. Ale právě u oné běžné veřejnosti. Podíváme se společně na to, jestli pečivo nebo mléko do naší výživy patří, zda lepek zalepuje střeva anebo zda mléko zahleňuje.

Zobrazit celý článek

Pečivo ani mléko do výživy nebo diety nepatří? Ale jděte…