Projekt

Projekt "Odměna za výsledek" v roce 2020 je tady!

Pavel Vacek | 02. 03. 2020

Znáte jména jako Jan Pítr, Josef Drda, Jakub Kolínek, Jiří Kočvara, Radek Kyzivát, Dominika Hodina a mnozí další? Jistěže ano. Nebo byste aspoň měli. Vždyť to jsou Mistři ČR, medailisté z nejprestižnějších mezinárodních soutěží ME a MS. A víte, co mají společné? Všichni do jednoho se v rozhovorech shodli, že jim nabídka zn. Extrifit, kterou bezezbytku využili, výrazně pomohla v přípravě na další sezónu a v jejich progresu. Ptáte se, o co jde? Tak čtěte pozorně.

Značka Extrifit opět zopakuje unikátní a spravedlivý koncept podpory nových nadějí české kulturistiky. Pozor! Tento systém se týká všech závodníků a závodnic v dorosteneckém a juniorském věku! Bez ohledu na oddílovou příslušnost a sportovní kategorii!

Ano, i tento rok firma Extrifit odmění nejlepší závodníky v dorosteneckých a juniorských kategoriích!

V loňském roce bylo ohodnoceno tímto způsobem více než 20 medailistů mistrovství Moravy, Čech či České republiky. Všichni tito medailisté totiž v loňském roce vsadili výhradně na kvalitu výrobků značky Extrifit a získali medailová umístění a tím pádem také odměnu v celkové výši 250.000 Kč! V minulosti tento program využili i významní reprezentanti. Namátkou třeba Mistr Evropy Jan Pítr, či Jakub Kolínek, v loňské sezóně byl jedním z nejvýraznějších závodníků mimo reprezentaci Josef Drda, který se dokázal prosadit i v kategorii mužů vč. Abs. vítězství a samozřejmě mnozí další. Pokud tedy chcete držet krok s loňskými vítězi a medailisty soutěží, s úspěšnými závodníky, měli byste zbystřit.

O co jde?

Doplňky výživy jsou nedílnou součástí přípravy na soutěž každého závodníka, o tom není pochyb. Rovněž není pochyb o tom, že to je pro mnoho mladých závodníků zásah do vlastního rozpočtu či rozpočtu jejich rodičů. Extrifit vám vrátí vaše vložené prostředky do poslední koruny! To vše ve formě doplňků výživy spotřebovaných ve vaší přípravě.

Jak je to možné?

Nyní se maximálně soustřeďte, protože tohle Vám žádná jiná značka v České republice nenabídne!

  • vítězové a vítězky mistrovství České republiky v kulturistice, klasické kulturistice, physique, bodyfitness, Bikiny Fitness a Wellness Fitness ve věkových kategoriích mladšího dorostu, staršího dorostu a juniorů, včetně jednotlivých váhových a výškových rozdělení, dostanou zpět 100 % částky ve formě doplňků výživy značky Extrifit, kterou vložili do své suplementace v době od 1. března 2020 až do dne konání soutěže MČR
  • ostatní medailisté a medailistky (2. a 3. místo) z mistrovství České republiky v kulturistice, klasické kulturistice, physique, bodyfitness, Bikiny Fitness a Wellness Fitness ve věkových kategoriích mladšího dorostu, staršího dorostu a juniorů, včetně jednotlivých váhových a výškových rozdělení, dostanou zpět ve formě doplňků výživy značky Extrifit 50 % z částky, kterou vložili do své suplementace v době od 1. března 2020 až do dne konání soutěže MČR
  • všichni medailisté a medailistky (1. - 3. místo) z mistrovství Čech a Moravy v kulturistice, klasické kulturistice, physique, bodyfitness a Bikiny Fitness ve věkových kategoriích mladšího dorostu, staršího dorostu a juniorů, včetně jednotlivých váhových a výškových rozdělení, dostanou zpět ve formě doplňků výživy značky Extrifit 50 % z částky, kterou vložili do své suplementace v době od března 2020 až do dne konání soutěže

Jaké jsou podmínky?

Značka Extrifit je hrdá na svou kvalitu, a proto si chce být jistá, že těchto výsledků dosáhnete pouze pomocí jejích výrobků. K tomuto ověření bude používat faktury pouze z oficiálního e-shopu Extrifit. Tyto faktury budou vyhotoveny na jméno soutěžícího, který bude posléze uplatňovat svůj nárok na odměnu.

Nárok na získání doplňků výživy v hodnotě 100 % nebo 50 % z částky investované do suplementace vzniká jen pro závodníky, kteří respektují všechna pravidla SKFČR a Antidopingového výboru České republiky. V případě jejich porušení nárok na získání sportovní výživy zaniká (a to i zpětně), stejně tak zaniká v případě pokusu o zneužití celé nabídky v rozporu s dobrými mravy a pravidly fair play. Limit sportovní výživy na jednoho závodníka je omezen částkou 20.000 Kč.

Kdy mohu uplatňovat svůj nárok na svou odměnu?

Pozor! Jednotlivá procenta se nesčítají, avšak ohodnocen bude ten nejlepší výsledek. Faktury naopak ano. Víme, že si doplňky kupujete průběžně, takže pokud si objednáte jednou v březnu, pak dvakrát v dubnu a naposled třeba 14 dní před soutěží. V tom případě všechny tyto uskutečněné objednávky sečteme a budeme vycházet z konečné sumy po odečtení poštovného.

Příklad: Budete druhý na Mistrovství Moravy, avšak za týden dosáhnete lepší formy a vyhrajete MČR. Budete proto uplatňovat nárok za vítězství. Tedy 100 %. A naopak. Budete druhý na Čechách, avšak na MČR se nevejdete do finále. Nevěšte hlavu, odměna vás čeká za ono druhé místo na M Čech. V obou případech je vhodné vyčkat konce jarní sezóny a teprve poté se přihlásit o svou zaslouženou odměnu. A nakonec je zde třetí varianta, kdy budete na obou soutěžích shodně druhý, tak vám vzniká nárok na zboží v hodnotě 50 % Vašich faktur.

Tím to nekončí, je tu další skvělá zpráva!

Můžete si vybrat libovolné zboží v dané hodnotě. To znamená, že když po sezóně budete chtít přibrat a vyberete si gainery nebo kreatiny, je to na vás. Nechceme vás poškodit tím, že bychom nějak uměle navýšili cenu, ale budeme počítat tu, která je zrovna aktuální na e-shopu Extrifit.cz Vyjma akcí produkt + 1 zdarma.

Kde mohu uplatňovat svůj nárok na sponzorskou odměnu?

Oskenované faktury vystavené na jméno soutěžícího společně s kontaktními údaji, pošlete na adresu vacek@extrifit.cz nejpozději do 30. 6. 2020. Po tomto termínu váš nárok na odměnu zaniká! Poté vyčkejte na vyrozumění, jakým způsobem dostanete vaši odměnu za výsledek. Nabídneme vám také vaše zviditelnění formou rozhovoru na Extrifit.cz V případě nejasností čile komunikujeme na našem facebookovém profilu, případně v naší online poradně na oficiálních stránkách Extrifit nebo na zmíněné mailové adrese.

Je to jen na vás, jakého partnera ve své přípravě zvolíte. Jestli silného, který dokáže ocenit vaši dřinu a odříkání a toto úsilí odmění tím, že vás podpoří suplementy do nové sezóny. Nebo takového, který si od vás vezme nemalé finanční prostředky, které vloží do populárních influencerů, ale po pěkném výsledku se vám dostane leda tak neupřímného pokývnutí hlavou… Rozhodněte se vy.

Extrifit chce tímto způsobem podpořit mladé naděje, podpořit jejich soutěžní ambice, chce rozšířit celou fitness základnu a také něco vrátit do sportu, který tak miluje.

A proto vám za celý Extrifit přejeme hodně štěstí v nadcházející sezóně.

Komentáře: