Právě teď v akci: spalovač Fatall 1+1BCAA Instant 1+1
&nsbp;
Projekt

Projekt "Odměna za výsledek v roce 2018" je právě ukončen.

Extrifit | 21. 05. 2018

Jarní sezónu můžeme pomalu, ale jistě považovat za ukončenou, medaile jsou rozdány a nastává čas odměnit ty nejlepší z vás.

Firma Extrifit zpočátku měsíce března vyhlásila ojedinělý projekt, "Odměna za výsledek", v kterém se rozhodla odměnit ty nejlepší závodníky jarní sezóny v mládežnických kategoriích.  Samozřejmostí byla podmínka, že tito závodníci se museli plně spolehnout ve své přípravě pouze na produkty značky Extrifit a těžit z jejich účinnosti a funkčnosti.

Pokud tedy patříte mezi ty úspěšné medailisty a medailistky mistrovských soutěží mládeže, kterým náleží odměna za váš výsledek, věnujte zvýšenou pozornost následujícímu textu.

Předně bychom vám chtěli pogratulovat k vašim výsledkům a věříme, že produkty naší značky k nim přispěly nemalou měrou. Zároveň vám chceme poděkovat za vaši důvěru v naše suplementy, za šíření dobrého jména značky Extrifit, neboť vaše úspěchy svědčí o kvalitě našich produktů a jsou povzbuzením do dalšího vývoje nových moderních produktů naší firmy.

 

Nyní již k praktickému postupu:

  • Napíšete e-mail na adresu vacek@extrifit.cz
  • Jako předmět e-mailu napíšete: Odměna za výsledek
  • Všechny Vaše faktury pocházející z e-shopu Extrifit.cz oskenujete, nebo ofotíte a přiložíte jako přílohu do e-mailu.
  • Do textu e-mailu napište Vaše nejlepší medailové umístění na konkrétní soutěži a Vámi požadované druhy doplňků značky Extrifit v příslušné hodnotě. Tzn. 100 nebo 50% z Vašich faktur. K jednotlivým doplňkům připište právě aktuální cenu výrobku na e-shopu Extrifit.cz V e-mailu nesmí chybět vaše celé jméno, adresa doručení, a především kontaktní telefon na vás. Mail pošlete nejdéle do konce měsíce června. Poté nám jistě rádi dopřejete čas k vyhodnocení vašich požadavků a jejich ověření. Posléze vás zkontaktujeme na mailové adrese a společně se domluvíme na předání odměny a vašem mediálním zviditelnění formou rozhovoru a fotografií.
  • V případě jakýchkoliv nejasností volejte na tel. číslo 775 318 530 – p. Vacek.

Věříme, že získaná odměna vám pomůže ve vašem dalším progresu stejně dobře, jako vám pomohly naše suplementy v přípravě na soutěž, kde jste získali vaše skvělá umístění.

Komentáře:

Nejnovější články