PROFESSIONAL WPC 80- balení po 60- ti sáčcích

PROFESSIONAL WPC 80- balení po 60- ti sáčcích

Pavel Vacek | . .
off-season lee priest.JPG
No řeknu vám, že jsem rád, že jsou ty svátky za námi. Šustění ozdobného papíru na Štědrý den je celkem fajn, ale ten nekonečný nástup okružních cest po příbuzných je skutečně vopruz. Teď, zbaven soutěžních ambicí, oproštěn od touhy po co největších svalech, to už zvládám celkem dobře, neboť se v klidu nacpu bramborovým salátem a nedozírnou řadou nejrůznějších druhů obložených chlebíčků, ale byly doby, kdy tahle situace pro mě byla neskutečným psychickým martyriem. Logicky. Pokud tomu chcete dát vše, tyhle excesy by se vám stávat neměli. Jenže jak z toho ven? Pokud si nakráčíte k návštěvě s miskou rýže a kusem ne úplně voňavého kuřete v podpaždí, budou vás mít (a celkem oprávněně) za podivína. Když tohle nechcete podstupovat a zároveň nechcete zanechat své tělo napospas útoku asi tak 2 kil tuku, které se budou nemístně dožadovat umístění ve vašem rezervoáru, nezbývá než být o hladu. A to je ta úplně nejhorší varianta.
Ale nejde jen o vánoce, i když je to zrovna aktuální. Jde třeba i o průběh dovolené. Pokud zrovna nevlastníte poukaz na ultra all inclusive, tak je to pobyt u moře pro kulturistu celkem oříšek. Cachtání u šplouchání se v osvěžujících vlnách nějakého přímořského letoviska je často vykoupeno ukrutným vytím vašeho žaludku, jež se dožaduje svého přídělu denní dávky potravin, jež normálně zasytí středoafrickou vesnici na týden.  
Vlastně to všechno píšu proto, že to znám z vlastní zkušenosti.  V době, kdy balení proteinu bylo buď vzácné jak rom v práci, nebo tak drahé, že jsem si ho nemohl dovolit, jsem po návratu z dovolené vždycky se znechucením zjistil, že jsem o pět kilo lehčí a veškeré má předchozí snažení o zduření žíly v nadloktí, zvané biceps je fuč. Tak jsem na dovolenou buď nejezdil, nebo aspoň při návratu domů nelezl na váhu. petr_brezna_9.jpg
Pak se situace změnila. Nabyl jsem částečné movitosti a problém s nedostatkem živin během těchto nepřirozených chvilek odstranil zakoupením proteinu zvučné značky. Ale také značných rozměrů. Pojal jsem tedy plán o částečném přesypání obsahu do nějakého pytlíku, který bych mohl bezpečně umístit ve svém zavazadle. Jak to asi tak mohlo dopadnout vzhledem k mé vrozené nešikovnosti? Kuchyně zaprášená (možná je výstižnější to napsat bez diakritiky) od prášku, špatně utažený pytlík (z obav před roztržením) a následné překvapení, kdy se celá má plážová výbavička ocitla pod souvislým povrchem práškové jahody. Takže nejenom že jsem měl zase hlad, ale ještě jsem vypadal jak dealer kokainu po nezdařeném transportu.
Co bych tenkrát dal za to, abych měl možnost koupit si jednotlivé balení, samostatně zabalené, pokud možno různých příchutí. A teď to lze! A o tom celé to povídání totiž celé je! Vždycky se totiž najde situace, kdy vám je 2 kila proteinu k ničemu a vy naopak vyhledáváte malé, skladné balení, které byste mohl mít kdykoli po ruce.

Takže teď mám pro vás neocenitelný tip. Protein professional WPC 80 v sáčcích!

V praktické tvrdé krabici můžete zakoupit mix všech příchutí, tedy 10 sáčků od každé - čokoláda, vanilka, banán, jahoda, čoko-kokos, borůvka:
  • mix šesti příchutí nejkvalitnějšího syrovátkového CFM instantního proteinu v jediném balení Vám umožní dát si pokaždé svůj protein podle Vaší momentální chut
  • ideální na cesty - vezmete si pár sáčků a nemusíte nic odsypávat z velkého balen
  • 60 sáčků - 10 od každé příchuti
WPC 80 60X30.jpg

Komentáře: