Pozvánky na zajímavé semináře

Pozvánky na zajímavé semináře

Pavel Vacek | 11. 11. 2015

Jak se stravuje, trénuje a suplementuje Mistryně světa, Evropy a členka Extrifit Teamu Sabina Pleváková? To a nejen to si můžete vyslechnout přímo z úst Sabiny již 8.  února  v Brně.

CO SE NA SEMINÁŘI DOZVÍTE? Chcete zjistit, jak se suplementuje v přípravě na soutěže i mimo ni, jak postupuje v dietě i objemové fázi, jak trénuje nebo se stravuje v různých fázích sportovní přípravy? Nebo snad prahnete po drbech, příhodách a příbězích z vrcholové kulturistiky? Nejlepší amatérská bikiny fitnesska na Slovensku Vám toto a mnoho dalšího velmi rád zodpoví na našem semináři. Můžete se na něj těšit již 8. února 2015 v kongresovém centru hotelu Avanti v Brně a to včetně podpisové akce nebo možnosti se se Sabinou vyfotit.  

CO SI ODNESETE? Množství informací, příběhů a motivace do Vašeho dalšího budování sportovních výsledků a fungování ve světě kulturistiky a fitness. Vzorky od společnosti Extrifit, podepsaný plakát od Sabiny, případně se budete moci nechat společně se Sabinou odfotit.  

KDE SEMINÁŘ PROBÍHÁ? Seminář probíhá v přednáškových prostorách v  hotelu Avanti Brno  od  10h . 

Adresa :  Střední 61, Brno . V blízkosti hotelu je dostatečná kapacita parkovacích míst (cca pro 200 vozů).   

NECHTE SE INSPIROVAT TĚMI NEJLEPŠÍMI. NECHTE SE INSPIROVAT SABINOU PLEVÁKOVOU!  

Přihlášky najdete zde:  http://www.fitnessinstitut.cz/kurzy/seminar-se-sabinou-plevakovou.

 

Ale tím to ještě nekončí!  

Pokud nechcete trávit neděli nakupováním a utrácením za zbytečnosti, investujte raději do sebe.  

Již tuto neděli 21. 12. od 14:00 máte možnost navštívit vcelku unikátní seminář dvou mladých borců.   

Juniorský Mistr světa Milan Obořil a amatérský Mr.Olympia Milan Šádek se sejdou u jednoho stolku a na jednom tréninku. To, oč mnozí žádají na Ronnie.cz - o jejich společný trénink, vy budete mít v přímém přenosu.  

Milan Obořil a Milan Šádek se totiž představí bok po boku, prozradí vám své zážitky ze světa kulturistiky, dají rady pro váš trénink a zodpoví vaše dotazy    

Kde: Posilovna Zlín - cvičte s chutí Hradská 888, 76001 Zlín   Drobné občerstvení během akce je zajištěno.    

Vstup na akci: 350,- Kč   

Komentáře: