Rice & Oat Mash a Protein Break! nově ve velkých 900g baleních.
Petr Března v Kalifornii: kapitola 2 (Hidetada & Timea)

Petr Března v Kalifornii: kapitola 2 (Hidetada & Timea)

Pavel Vacek | 11. 11. 2015

Z Kalifornie nám dorazilo dalších téměř sedm desítek fotografií. Protože ale prozatím přišly bez doprovodného textu, vybírám jen několik málo z nich. Fotky s Timeou Majorovou jsou ze soukromé pláže Malibu Beach. Starší muž, se kterým je Petr na fotce z posilovny, je Boyer Coe. Na zbývající fotografie a (doufám, že i) textový doprovod se můžete těšit zítra!

Petr Března v Kalifornii: kapitola 2

Petr Března v Kalifornii: kapitola 2 Petr Března v Kalifornii: kapitola 2 Petr Března v Kalifornii: kapitola 2 Petr Března v Kalifornii: kapitola 2 Petr Března v Kalifornii: kapitola 2 Petr Března v Kalifornii: kapitola 2 Petr Března v Kalifornii: kapitola 2 Petr Března v Kalifornii: kapitola 2 Petr Března v Kalifornii: kapitola 2 Petr Března v Kalifornii: kapitola 2 Petr Března v Kalifornii: kapitola 2 Petr Března v Kalifornii: kapitola 2 Petr Března v Kalifornii: kapitola 2 Petr Března v Kalifornii: kapitola 2 Petr Března v Kalifornii: kapitola 2 Petr Března v Kalifornii: kapitola 2

Komentáře:

Nejnovější články

Rozhovor s Vojtou Koritenským

Autor článku: Extrifit

V přibližně dvacetiminutovém videu se dozvíte, jaké své soutěžní úspěchy Vojta pokládá za ty největší, i to, že si svou vzpomínanou první Olympii v roce 2016 užíval spíš jako fanoušek. Hovořit se bude ale i na téma, zda Vojtěch Koritenský závodí raději u nás, či v Americe, zmínka padne o tom, čeho by chtěl v kulturistice ještě dosáhnout a jak dlouho bychom jej vůbec na soutěžních pódiích ještě mohli vídat. Kromě té soutěžní se pětatřicetiletý kulturista ale ve snímku dotkne i své podnikatelské dráhy, když prozradí, co obnáší provoz jeho dvou posiloven v Hradci Králové.

Zobrazit celý článek

Rozhovor s Vojtou Koritenským