Rice & Oat Mash a Protein Break! nově ve velkých 900g baleních.
Otevření nového fitness v Kladně

Otevření nového fitness v Kladně

Pavel Vacek | 07. 06. 2016

Včera proběhla v Kladně otevíračka nového fitka Dream Body Fitness a Extrifit u toho nemohl chybět. A to z jednoduchého důvodu. Majitelé vsadili na kvalitu produktů Extrifit, které budou tvořit drtivě většinovou nabídku fitness baru.

Extrifit na této akci zastupovala hvězda federace NABBA a člen Extrifit Teamu Slavoj Bednář, který si s chutí vyzkoušel vybavení rozlehlého Dream Body Fitness a nemohl si ho vynachválit. Zrovna tak, jako si nemohli vynachválit jeho účast návštěvníci slavnostního otevření, protože mnoho z nich bylo setkání se špičkovým kulturistou skutečným zážitkem. Kluci budou mít o čem vyprávět ve škole.

Dream Body Fitness jako takové nabídne skutečně velkorysé prostory pro vaše zlepšení na kondici i svalovém rozvoji a na své si přijdou skutečně všichni. Od workoutového cvičení po crossfit, kardio aktivit až po sportovní kulturistiku. Při těchto aktivitách na vás bude dohlížet odborný personál, který má své znalosti podpořené nejenom teorií, ale i soutěžní praxí.

Zároveň tu máme skvělou zprávu pro fanoušky Extrifit Teamu z Prahy, Kladna a nejbližšího (i vzdáleného) okolí. Extrifit v Dream Body fitness určitě nebyl naposled a 3.9. přiveze celý svůj ansábl na Extrifit Training Day, který se uskuteční právě zde. 

Otevření Dream Body Fitness

Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness Otevření Dream Body Fitness

Komentáře:

Nejnovější články

Rozhovor s Vojtou Koritenským

Autor článku: Extrifit

V přibližně dvacetiminutovém videu se dozvíte, jaké své soutěžní úspěchy Vojta pokládá za ty největší, i to, že si svou vzpomínanou první Olympii v roce 2016 užíval spíš jako fanoušek. Hovořit se bude ale i na téma, zda Vojtěch Koritenský závodí raději u nás, či v Americe, zmínka padne o tom, čeho by chtěl v kulturistice ještě dosáhnout a jak dlouho bychom jej vůbec na soutěžních pódiích ještě mohli vídat. Kromě té soutěžní se pětatřicetiletý kulturista ale ve snímku dotkne i své podnikatelské dráhy, když prozradí, co obnáší provoz jeho dvou posiloven v Hradci Králové.

Zobrazit celý článek

Rozhovor s Vojtou Koritenským