Rice & Oat Mash a Protein Break! nově ve velkých 900g baleních.
NPC Nationals 2009 – Vstupenka do profesionální divize IFBB

NPC Nationals 2009 – Vstupenka do profesionální divize IFBB

Pavel Vacek | 12. 11. 2015


Již tento víkend se uskuteční finále NPC Nationals 2009. Zúčastní se amatérští závodníci, kteří uspěli v náročných kvalifikačních kolech. Zejména vítězové a finalisté předchozích ročníku soutěží NPC a oblastních šampionátů. Půjde o hodně. Ve hře je totiž profesionální licence IFBB pro vítěze všech kategorií !

Hmotnostních kategorií bude celkem sedm. My se zaměříme na kategorii super - heavyweight (nad 102 kg), která slibuje nejlepší podívanou. Poměří zde své síly Trey Brewer, Robert Burneika, Sean Allan, Steve Kuclo, Cedric McMillan, Malcolm Marshall.

Jeden z velkých favoritů v této kategorii je 31 letý Litevec Robert Burneika, který slibuje na finále stejnou připravenost jako při kvalifikaci ve Vegas, ale s ještě lepšími detaily a propracovaností svalů. Týden před soutěží říká: "Jsem připraven už teď!"

Porovnejte formy borců na fotografiích z kvalifikace a zkuste tipnout vítěze ;)Zdroj:
www.flexonline.com

Robert Burneika

Robert Burneika Robert Burneika Robert Burneika Robert Burneika Robert Burneika Robert Burneika

Trey Brewer

Trey Brewer Trey Brewer Trey Brewer Trey Brewer Trey Brewer Trey Brewer

Drew Jemmott

Drew Jemmott Drew Jemmott Drew Jemmott Drew Jemmott Drew Jemmott Drew Jemmott

Komentáře:

Nejnovější články

Rozhovor s Vojtou Koritenským

Autor článku: Extrifit

V přibližně dvacetiminutovém videu se dozvíte, jaké své soutěžní úspěchy Vojta pokládá za ty největší, i to, že si svou vzpomínanou první Olympii v roce 2016 užíval spíš jako fanoušek. Hovořit se bude ale i na téma, zda Vojtěch Koritenský závodí raději u nás, či v Americe, zmínka padne o tom, čeho by chtěl v kulturistice ještě dosáhnout a jak dlouho bychom jej vůbec na soutěžních pódiích ještě mohli vídat. Kromě té soutěžní se pětatřicetiletý kulturista ale ve snímku dotkne i své podnikatelské dráhy, když prozradí, co obnáší provoz jeho dvou posiloven v Hradci Králové.

Zobrazit celý článek

Rozhovor s Vojtou Koritenským