Nová soutěž o Extrifit gely

Nová soutěž o Extrifit gely

Pavel Vacek | 02. 12. 2015

Gely jsou fresh, gely jsou hit, gely zkrátka frčí a jsou IN. Těší nás nad očekávání reakce veřejnosti a zákazníků na novou gelovou řadu Extrifit a žasneme nad instagramovou gelománií. A proto bychom se vám chtěli odvděčit jednoduchou a doufáme, že taky zábavnou soutěží.  Odměníme 3 nejlepší z vás balením některého z gelových produktů dle vašeho výběru.

Pravidla budou ty nejjednodušší ze všech. Jednu cenu získá fotka s nejvyšším počtem lajků na facebooku, jednu cenu získá fotka s těmi srdíčky na Instagramu a třetí cenu získá fotka, která nás nejvíc zaujme, pobaví, jednoduše ta, která získá naši přízeň. (koukáte snad na ty talentový soutěže, ne?) Klidně si můžete pomoct i doprovodným textem. Na fotce musí být nějaký produkt Extrifitu v gelové formě. Hell gel, Thermogel, Aminogel, BCAA GT+, Carnigel a Express s Regelem.

Jak posílat fotky na Facebook? Jednoduše nám ji pošlete do zprávy na facebookovou stránku Extrifit.cz  My ji odtud vezmeme a vložíme na náš profil s označením soutěžní fotky.

Jak to bude probíhat na Instagramu? Na svojí fotce nás označíte jako extrifit.cz a přidáte hashtag  #extrifitgel a my si to najdeme. J  Ale musí být nové, ne, že tam napálíte ty znaky k fotkám, které už mají 300 srdcí. Známe vás vy lišáci…

Soutěž platí odteď, tzn. od čtvrtka 26.11. a pojede do neděle do 20:00 Výherce oznámíme v úterý.

A tady máte pár fotek pro inspiraci.

Extrifit Gely

Extrifit Gely Extrifit Gely Extrifit Gely Extrifit Gely Extrifit Gely Extrifit Gely Extrifit Gely Extrifit Gely Extrifit Gely Extrifit Gely Extrifit Gely Extrifit Gely Extrifit Gely Extrifit Gely

Komentáře: