Protein PROFESSIONAL WPC 80: Nejlepší složení na trhu s novou příchutí !

Protein PROFESSIONAL WPC 80: Nejlepší složení na trhu s novou příchutí !

Pavel Vacek | . .
Tady jsou naši borci kteří \"jedou\" na PROFESSIONAL WPC 80: pr 80.jpg
Nejprve si připomeňme, proč potřebujete protein. Protein potřebujete proto, že je základním stavebním materiálem svalové hmoty. Rovnice je asi takováto: trénink v posilovně (stimul, impuls) + protein (stavební látka, materiál pro růst svalů) = maso (nová svalová hmota). Pro budování svaloviny potřebujete alespoň 2 g bílkovin (proteinu) na 1 kg Vaší tělesné váhy. 80 kg vážící borec tedy musí přijmout nejméně 160 g bílkovin (proteinů), stokilový borec pak 200 g bílkovin (proteinů) denně.

Chuť

To, jak Extrifit Professional WPC 80 výborně chutná, už ví každý. Většina z Vás ještě nicméně neochutnala novinku - opravdovou chuťovku - čokoládu s kokosem. Nebojte se do ní jít! Je určena pro milovníky čokoládové příchutě, kteří by rádi zůstali čokoládě věrní, ale mají chuť na trošku jinou alternativu (přesto však stále čokoládovou). Příchuť čoko & kokos je velmi příjemně čokoládová a k tomu je lehounce \"šmrnclá\" kokosem. Vznikla tak jemná čokoládovokokosová chuť, kterou dobře znáte, pokud občas mlsáte Margotku.

Borůvka - přirozená borůvková chuť. Velmi Vás překvapí a tuto novou příchuť si ihned oblíbíte. Pozor, přírodní fialovou barvu dělají skutečné rozemleté borůvky - žádná chemie! A samozřejmě opět perfektně rozpustný a špičkově vstřebatelný protein CFM.

Čokoládová - nová: Dále jsme pro Vás podstatně vylepšili naši klasickou čokoládovou osmdesátku, protože mezi zákazníky byly hlasy, že čoko příchuť je málo intenzivní. Laborovali jsme tedy a hráli si s ochucovadly tak dlouho, až se to podařilo. Nyní je naše čokoládová příchuť prostě opravdová čokoláda! Výrazná, sladká tak akorát, aby se Vám \"nepřepila\", a kakaově voňavá. Nakoupili jsme pro Vás ještě lepší dochucovadla a zaměstnali specialistu na ladění příchutí. A věc se podařila. Poznáte sami.
Banán, vanilka, jahoda - rovněž vylepšeny, vyladěny. Přírodní a voňavé! 


K chuti to stačí a teď ke kvalitě

Jestli sledujete alespoň po očku informace z oblasti sportovní výživy, konkrétně proteiny (bílkoviny) a jejich zdroje, nemohl Vám uniknout termín CFM. Takto označený protein = mikrofiltrovaný = ten nejkvalitnější, nejšetrněji zpracovaný, nejstravitelnější, nejvstřebatelnější. Zkrátka absolutní špička. A přesně tento CFM protein je obsažen v Extrifit Professional WPC 80 z více než 98 % celkového obsahu bílkovin!


Proč je WPC 80 oblíbený a nejprodávanější?

1. Protože je instantní - perfektně rozpustný, takže ho zamícháte tak snadno jako žádný jiný. Zatočíte hrnkem a je to. Zakvedláte vidličkou sem tam a hotovo. V šejkru je sametový za 5 sekund.
2. Protože nepění - nepráší. Chcete protein bleskově připravit, rychle vypít a běžet do práce či do školy. Ale znáte ty proteiny, co pění tak hrozně, že Vám jejich objem 5x nabude a nápoj je samá bublina! Pijete vzduch a je to nedobré. Po spolykání množství pěny pak říháte ještě hodinu. Bohužel, takových proteinů vyrobených z neinstantních surovin je většina. KROMĚ NAŠEHO - žádná pěna, jen chutný nápoj.
3. Poznámka: Ani my v Extrifitu jsme se nevyhnuli chybě. Před nedávnem došlo k drastickému zdražení CFM instantní suroviny. Tento nejkvalitnější možný materiál používáme pro výrobu našich proteinů, včetně Professional WPC 80. Nechtěli jsme, aby se zdražení promítlo do prodejních cen. Zkrátka jsme stáli o to, abyste Vy, naši zákazníci, zvýšení ceny nepocítili, a vyzkoušeli jsme v jedné malé sérii použít kombinaci instantního a neinstantního proteinu, který nepodražil tolik. Ostatní firmy jej běžně používají. A ouvej! Hned se na nás sesypaly dotazy: Co se stalo? Proč už to nejde zamíchat lžičkou? Proč to pění? Kupoval jsem jen Extrifit, protože vůbec nepěnil a neprášil! Atd. atd... Okamžitě jsme se rozhodli vrátit k tomu nejlepšímu, co je. Totiž k 100% instantnímu CFM proteinu. Všechny naše proteiny a gainery vyrobené po 25. 2. 2011 jsou již opět takové, jaké je znáte. Perfektně rozpustné, nepěnivé a kvalitou na samotném vrcholu! EXTRIFIT = CFM INSTANT, protože nic lepšího než CFM INSTANT není. A nezdražujeme!
4. Kvůli výborné stravitelnosti. Dejte si Professional WPC 80 v kteroukoli denní dobu a nestane se Vám, že by Vás tlačil v žaludku. Některé proteiny Vás už pěkně \"prohnaly\"? Tak tento náš ve Vás jen zašumí. Špičkové přírodní trávicí enzymy obsažené ve WPC 80 pak hladké strávení jen umocní.
5. Protože ho masivně používají závodní kulturisté. Celý Extrifit tým se chystá na nadcházející soutěžní sezónu. Kluci potřebují mít jistotu, že vysoký příjem bílkovin bude zúročen a naroste jim pořádný svalový objem. Teď bouchají svaly, které budou před soutěží zpracovávat. A tyto svaly by nerostly, kdyby brali nějaký \"šmejd\". Instantní CFM WPC 80 jim pomůže vybudovat nové objemy svalových snopců, a to bez rizika, že budou protein těžko trávit. Rychle strávený protein = rychlý růst svalů. Tak se ani Vy netrapte s těmi pěnivými prášícími hrudkovitými a těžko stravitelnými proteiny a vsaďte na kvalitu WPC 80, která je prověřená nejen tisíci běžnými uživateli, ale hlavně pořádnými kulturisty. Když maká Extrifit jim, bude makat i Vám.  
6. Balení = trojitý obal vzduchotěsně zataven! Náš Extrifit Professional WPC je zabalen v úhledné krabici s hard core grafikou. Víko je chráněno pečetí originality. Uvnitř krabice pak najdete sáček s potravinářským atestem - vzduchotěsně zavařený. Je tedy jasné, že nikdo před Vámi nemohl protein otevřít. Tento sáček je uložen v dalším obalu, který je opatřen zipem pro opětovné uzavření. Žádné nesnáze s odměrkou nečekejte. Znáte ty proteiny v dózách, kde odměrka je doslova \"zahrabána\" kdesi uvnitř prášku a musíte ji lovit na dně. Nic takového u našich balení! Odměrka na Vás hezky čeká hned nahoře na sáčku, je čistá, nezaprášená a připravená k okamžitému použití.
Přejeme Vám, aby Vám náš protein Extrifit WPC 80 sloužil tak dobře jako borcům Extrifit týmu na obrázcích a abyste díky výrobkům Extrifit dosahovali pokroku jako oni.
Zdraví Vás Extrifit.
Komentáře: