Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou

Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou

Pavel Vacek | 12. 11. 2015


Je to asi měsíc, kdy jsem byl pozván Mirkem Mizerou do posilovny v  Rychnově nad Kněžnou, abych si popovídal o cvičení, výživě a závodění s místními nadšenci a fanoušky kulturistiky. Rád jsem pozvání přijal a 17.4. v sobotu jsme vyrazili společně s Kájou, Honzou Kittnerem, jeho přítelkyní Petrou a s Tonym do Rychnova. Když jsme dojeli na místo konání, tak před námi stála sokolovna s old schoolovou sklepní posilkou tak, jak to má být. Když jsem vešel dovnitř, dýchla na mě ta pravá železná atmosféra, kde každý kus železa má svoji historii. Vevnitř už čekalo kolem 30 lidí, což mě moc mile překvapilo, protože kdyby se to konalo třeba u nás v Hradci, tak pochybuji, že by se tam sešla aspoň půlka.

Asi hodinku jsme si povídali a pak si šli zacvičit. Na to jsem se těšil, jelikož mám tyhle starý hard core posilovny rád. Cvičil jsem sice jen já a Honza, ale trénink byl perfektní a lidi, kteří mě pozvali a přišli se podívat, byli opravdu super a bylo na nich vidět, že tento sport mají rádi hlavně srdcem a na nic si nehrajou! Tímhle bych jim chtěl ještě jednou poděkovat  za skvěle strávené odpoledne s fajn lidmi a pozdravit je!

Za EXTRIFIT TEAM 
Vojta Koritenský

Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou

Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou Návstěva 'old school' posilky v Rychnově nad Kněžnou

Komentáře: