Kdo vyhrál Vánoční soutěž?

Kdo vyhrál Vánoční soutěž?

Pavel Vacek | 30. 12. 2016

Máme za sebou poslední soutěž tohoto roku, která se nesla, jak jinak, ve znamení Vánoc. A taky souboje čtyřnohých koček s těmi kočkami, co chodí jen po zadních. Každopádně v obou případech to byla radost pohledět. A kdože to tedy vyhrál?

Nejvíce palců nasbírala sázka na jistotu od Roberta Škopa. Marná sláva, feministky můžou pálit podprsenky, jak chtějí a vyhlašovat soutěže o nemravných prasátkách třeba desetkrát do roka, krásné ženské tělo se líbí a bude líbit. A to je jedině dobře. O to víc, když je oblečené víceméně jenom v našem tričku a drží naší fešáckou dózu. (Ani jsem netušil, jak je to tričko slušivé)

No.. a druhá řiťka byla hned v závěsu. Tentokrát od Miloše Bednáře. Tedy ne, že by byla jeho.. Tedy ehmm, teď vlastně nevím, zda není jeho… Ale předpokládám, že nelhal o své přítelkyni a poslal tu její. Ostatně selfie zadnice se dělá asi blbě. I když… dneska je možný všechno. Třeba i to, že Miloš Bednář dostane další dárek.

Třetím oceněným je další kočka. Ta chlupatá. Ta co je na čtyřech a vrní, když ji někdo drbe a mrouská se. Ehhh, no prostě ta co dělá mňau. Když chce po Kláře Metylové, co nám poslala tuhle fotku, nějaký žrádlo. A teď si bude moct vyblizovat nějaký gel. No, radši popojedeme dál…  

Tak to bychom měli tři výherce, co dostali nejvíce lajků. A pak jsou tu ještě dvě místa, co určíme my. Tedy já, abych byl přesnější a vy nebyli naštvaní třeba na Vojtu Koritenského.

A tím prvním, koho jsem vybral, bude fotka Pavlíny Zemánkové, protože má zjevně hodně ráda palačinky. No a taky hlavně proto, že zaostala za první trojicí jenom o pár hlasů. Konkrétně o 6, přičemž jich nasbírala 385. Takže to by mi přišlo trochu blbý, kdyby na oplátku Pavlína přišla o cenu.

No a pak tu máme parádní fotečku, vánoční zátiší s Extrifitem par excellence. Tohle z fleku můžeme posílat jako pohlednici místo obrázků Josefa Lady. Mluvím o fotce Michala Rokla, která dostala jenom pár hlasů, páč facebook nám ukazuje, že nejvíc nás sleduje skupina lidí od 18-25 let. A to jsou, jak je všeobecně známo, největší nadrženci. Což je nepochybně dobře. Nikoliv však pro ohodnocení zátišíčka. A tak jsem tu já, který už tuhle fázi má dávno za sebou (bohužel, musím dodat) a Michal Rokl je posledním výhercem.

Všechny výherce budeme kontaktovat v pátek odpoledne. Ostatním děkujeme a slibujeme, že i v roce 2017 pojedeme soutěže jak o život.

P.S. Na zítra máme připraveno jedno video z porady Extrifit Teamu, které nemělo být nikdy zveřejněno. No, ale když bude ten Silvestr, uděláme výjimku. Těšte se. 

Vánoční soutěž

Vánoční soutěž Vánoční soutěž Vánoční soutěž Vánoční soutěž Vánoční soutěž Vánoční soutěž Vánoční soutěž Vánoční soutěž Vánoční soutěž Vánoční soutěž Vánoční soutěž Vánoční soutěž Vánoční soutěž Vánoční soutěž Vánoční soutěž Vánoční soutěž Vánoční soutěž Vánoční soutěž Vánoční soutěž

Komentáře: