Kdo vyhrál silvestrovskou soutěž?

Kdo vyhrál silvestrovskou soutěž?

Pavel Vacek | 02. 01. 2018

Silvestrovskou soutěž jsem vyhlásil podruhé. Tak trochu s mottem „Ať se mládí vydovádí“. A taky s myšlenkou, že silná značka, jako je Extrifit, nějakou tu srandu ze sebe sama v klidu ustojí. Faktem ale je, že i tentokrát jsem byl zbrocen potem v očekávání, co to zase na nás vybalíte za pecky. Naštěstí to zdaleka nebylo tak ostré jako vloni. Uff.

Zároveň se o mnoho více než vloni rozjely hlasovací a komentovací mašiny, protože pochybuju, že by měl někdo potřebu komentovat další variaci na 100x ohraný starý vtip, který se opakuje každou zimu od dob Ronnieho Colemana. Ale pravidla jsou daná, takže jdeme na vyhlášení výsledků. Než se k nim však dostanu, dovolím si ještě pochválit Vojtu Koritenského, který účinkoval na 26! fotkách z 35 zaslaných, přičemž prokázal klid hodný zenového mistra.

A ještě jedna věc. Soutěž se uzavírala ve 20:00 hod. Jenže na to jsem zapomněl, protože jsem se díval na nějaké legrační přežleblebty. Teprve poté, co na mě udeřila hrozba úmrtí z nudy ze silvestrovského programu, jsem si na vás, přátelé, vzpomněl. A jal se počítat v 21:00 hod. Sic proti původním pravidlům, ale s podmínkami pro všechny stejnými. Tak mi to snad odpustíte, pokud jste hlídali každičký Like.

Takže kdo vyhrál 1. místo za nejvíce lajků?

Byl to Kuba Krajča, který se trefil i do mého gusta, takže by mu cena určitě neunikla, ale pojistil to 490 liky. Aneb, Vojto a Slávo, nechte si poradit. (I když Seid byl na Olympii vlastně… ) A ty, Kubo, si nech poradit, co bys od nás chtěl poslat. Výběr je na tobě.

2. místo za nejvíce komentářů získal Michal Vaněk, kdy se mu povedlo nasbírat pod klasické cestáře 135 komentářů, přičemž další tam lítají doposud. Většinou obsahují smajlíky, tak si moc nepočtete. Původní záměr byla diskuse pod něčím kontroverznějším, ale zadání přiřklo kilovku High 80 nebo CFM 80 v příchutích: Bílý jogurt, jahoda/banán, karamel, ledová káva, kokosové mléko, ovocný jogurt, pistácie, lískový ořech, nugát a štrůdl Michalovi.

3-4. místo. Nebojte, nemusíte se dělit. Dáme ceny 2, protože se nemohu rozhodnout a taky postrádáme nějakou výherkyni. Takže kdo vyhrál můj výběr. Inu, mí pravidelní čtenáři jistě ví, že to bude příspěvek z okolí pánve. A taky že jo. Velkou oblibu si získal nový motivační nástroj pro dřepy od Jana Procházky. Nebudeme se ptát, jestli v tom hraje nějaká osobní zkušenost, ale pošleme mu rovnou 10x  Protein Caffé Latte 80, 10 x Break a 10x Rice&Mash

A to samé od nás získává Šárka Klárová, která se zřejmě někdy důvěrně potkala s Radkem Loncem a zanechalo to v ní hluboké zážitky. I jí patří 10x  Protein Caffé Latte 80, 10 x Break a 10x Rice&Mash

Všechny tučně zvýrazněné požádám o napsání adresy a tel. pro doručení do zpráv a všem ostatním děkuji za účast. Dle množství poslaných fotek jsme se všichni dobře bavili a o to jde především, no ne? Tak zase u dalších soutěží na našem facebooku. 

Silvestr 2017

Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017 Silvestr 2017

Komentáře:

Nejnovější články

Víte všechno o bílkovinách, hydrolyzolátech, peptidech a aminokyselinách?

Autor článku: Extrifit

Na trhu se nachází velké množství různých proteinových přípravků.Jsme konfrontováni i s různými bombastickými názvy, výroky a čísly, které by měly zaručit ten nejlepší efekt a to někdy takřka během pár dní. Jak se v tom všem zorientovat a vybrat si správně? Je potřeba získat přehled o vlastnostech bílkovin, jejich stavebních jednotkách a i o kritériích jejich kvality. 

Zobrazit celý článek

Víte všechno o bílkovinách, hydrolyzolátech, peptidech a aminokyselinách?

Sacharidy - anabolická živina, kterou potřebuješ k růstu

Autor článku: Extrifit

Sacharidy vám pomohou přibrat hmotu. To je bez diskuse. Bohužel nejen svalovou, ale může to být i hmota tuková. Záleží na tom, kdy a jaké sacharidy budete konzumovat. V tomto článku se dozvíte základní informace, které byste měli jako aktivní sportovci znát. A je jedno, jestli patříte mezi skupinu jedinců, kteří mají ze sacharidů hrůzu (ano, i takoví se mohou najít) – tzn., že trpíte „sacharidofóbií“ nebo se řadíte do zcela opačné skupiny, a jste tzv. „sacharidoholici“ – bez sacharidů si nedokážete představit, že byste fungovali.

Zobrazit celý článek

Sacharidy - anabolická živina, kterou potřebuješ k růstu

Trénujte naplno i s nižší zátěží

Autor článku: Extrifit

Pokud to ještě nevíte, tak když budete stále cvičit s vysokou zátěží, tak budete nadměrně zatěžovat své klouby, ale i vazy a šlachy, což se vám může v budoucnu i vymstít. Inspirujte se proto dnešním článkem, ve kterém přinášíme tipy, rady a několik způsobů, jak dosáhnout toho, aby vám i lehká zátěž připadala dostatečně vysoká a zajistili si tak budování svalové hmoty a nový stimul pro vaše tělo.

Zobrazit celý článek

Trénujte naplno i s nižší zátěží