Jaký si vybrat nejlepší protein?

Jaký si vybrat nejlepší protein?

Pavel Vacek | . .
60 VR JPG.jpg
Když vybíráte protein, měly by Vás zajímat tyto jeho parametry (pořadí záleží čistě na Vás):
  • chuť
  • původ proteinu z EU
  • zdroj bílkovinné složky
  • stravitelnost
  • cena
  • univerzálnost použití
  • zda tento protein používají úspěšní kulturisté

1. Chuť
Jestli chcete protein, který je opravdu chuťově lahodný, volte Extrifit Professional WPC 60. Kdo jej ochutnal, potvrdí Vám, že tento protein je tak dobrý, že se naprosto vymyká běžné produkci. Jahoda je opravdu jahodová a vanilka chutná báječně zmrzlinově. Dál tu máte skvělou čokoládu a velmi přirozený a přírodní banán. Zkuste mix také v mléku - jedním slovem vynikající! A ještě k barvičkám proteinů - v Extrifit Professional WPC 60 (a ani v žádném jiném proteinu či gaineru Extrifit) nenajdete žádná chemická barviva! Takzvaná \"éčka\" ne! Jahoda je přesto krásně červená (přírodní barvivo karmín) a vanilka s banánem přirozeně žluté (díky beta karotenu). Čokoláda je rovněž bez chemických barviv (kakaově hnědou barvičku totiž zajišťuje holandské odtučněné kakao).


DSC_9356 SA.jpg
2. Původ proteinu z EU
Proteinová složka Extrifit Professional WPC 60 pochází z Evropské unie a plně vyhovuje nejnovějším přísným normám EU. Splňuje beze zbytku požadavky EU na čistotu, kvalitu a nezávadnost potravin. Tento výrobek je schválen hlavním hygienikem ČR.

3. Zdroj bílkovinné složkyExtrifit Professional WPC 60 Obsahuje 61,25 % nejkvalitnější bílkoviny, a to výhradně mikrofiltrovaný syrovátkový protein CFM.

4. Stravitelnost Již z bodu 3. je jasné, že stravitelnost (neboli využití bílkoviny pro výstavbu svalové hmoty) je perfektní. A to díky mikrofiltrovanému syrovátkovému proteinu CFM, který je skvěle využitelný. Ovšem společnost Extrifit nestojí na místě a chce Vám nabízet neustále nové, kvalitnější a vylepšené suplementy. Zásadní inovací prošly všechny proteiny Extrifit. Takže i Professional WPC 60. Co je tou parádní novinkou, co posouvá naše proteiny ještě výše? Jsou to přidané, čistě přírodní, farmaceuticky čisté trávicí enzymy, dovezené až z Japonska. Nyní víte, že můžete proteiny Extrifit užívat opravdu „na velko“ a nemusíte mít žádné obavy o těžkosti s trávením. Dokonalá stravitelnost Vám zajistí, že využijete protein beze zbytku pro výstavbu nových svalů.

5. Cena Cena je samozřejmě pro spoustu zákazníků důležitá. Každý nemá to štěstí, že nemusí o ceně suplementu vůbec přemýšlet. Marketingovou filozofií společnosti Extrifit je vyrábět a dodávat špičkové produkty, ovšem za rozumné peníze. Nemá smysl se vychloubat dokonalým složením suplementů a přitom je nabízet za nedostupnou cenu. Professional WPC 60 - nyní máte možnost zakoupit 2 kg balení za zvýhodněnou cenu 850 kč a ušetřit tak oproti bežné ceně 384 kč !
6. Univerzálnost použití Tento bod možná mohl být hned na začátku, jako nejdůležitější. Professional WPC 60 je skvělý hlavně proto, že je univerzálně použitelný! Protože obsahuje 61,25 % proteinu a také ideálních 23 % komplexních polysacharidů maltodextrinu. Nabízí tedy hned několik možností použití. 1.) Ráno, jako první jídlo dne, 2.) dopolední i odpolední svačina, 3.) a hlavně - naprosto ideální a vyvážený potréninkový nápoj. Dáte-li si 2 odměrky, doplníte 43 gramů nejkvalitnějšího, rychlého proteinu a současně také 17 gramů sacharidů. A navíc si po těžkém tréninku opravdu pochutnáte.

7. Zda tento protein používají úspěšní kulturisté Nejenom tento protein, ale kompletní řadu suplementů EXTRIFIT® používají: Petr Března, Vojtěch Koritenský, Slavoj Bednář, Martin Holub, Luboš Koumal… Co víc k tomuto dodat? To, jak se tito borci dokáží s Extrifitem zlepšovat, posuďte třeba z těchto fotek:
titprwpc60.jpg

Komentáře: